Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
İstediğiniz veya beklediğiniz anlaşmalar veya işler sonuçlanabilir. Özel şeyler ortaya çıkartmak veya özel şekilde davranmak istiyorsunuz, bunu başarmanız kendinizle gurur duymanızı sağlayacak. Hayatın sunduğu şeylerden cömertçe faydalanabileceğiniz bir gün. Romantizm veya sevgi temalı ilişkiler de keyfinizi yerine getirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Eylül 2018)
İyi zamanlama yapamadığınız bir konuda sıkıntılar yaşayacaksınız. Bugünü iş başında geçirmenin verdiği sıkıntıyı akşam bir dost masasında atacaksınız. Üstüne gitmekten çekindiğiniz bir konu, siz çekingen davrandıkça gündemde kalıyor. Bununla ilgili yapabileceğiniz fazla bir şey olmadığını düşünmek istiyorsunuz. Yakın zamanda gözünüzde tüten bir arkadaşınıza kavuşacak ve çok sevineceksiniz. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Bazı konularda istediğiniz kadar çabalasanız da verim alamadığınız gün gibi aşikar. O halde yeni tecrübeleredinmeye başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Rahat bir hayat için başlattığınız çalışmalara yeni bir yön vermeye çalışacaksınız. İstediğiniz her türlü başarıyı, kişisel çabanızla elde etmeyi arzuluyorsunuz. Bugünkü konuşmalarınızla bazı kişileri kendi sathınıza çekiyorsunuz . Çevrenizdeki olumsuz olaylardan etkilenmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Ortaklıklarda yeni destekler beklerken, ikili ilişkilerin getirdiği sorumluluklara göz atmanız gerekecek. İşbirliği yapmakta zorlandığınız her konuda aşırı kontrol riskli olabilir. Yine bu dönem iş hayatı ve kişisel adımlar açısından zorlu geçebilir. Biraz kendi dünyanıza dönük kalmak, projeleri yavaşlatmak daha yerinde bir karar olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Bugünlerde ciddi önlemlere gerek var. Haftanın ilk günü şahit olacağınız bir olay, disiplin konusunun bir sorun olarak belirmeye başladığına ikna edebilir sizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Bu arada gizli aşk maceralarına atılırken tedbirli davranmalısınız. Kariyerinizle ilgili gelişme ve ilerleme elde edeceğiniz fırsatlar gündeminize girebilir. Gücünüzü artıracağınız olanaklar ortaya çıkacak. İşlerinizde dikkatli ve uyanık davranın, sorumluluklarınızın altından çok rahat kalkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Para sıkıntılarını soğukkanlı bir şekilde karşılıyorsunuz. Bu özelliğiniz kolay toparlanmanıza yardımcı oluyor. Bağış gibi gözden çıkardığınız bir para, yakında size geri dönebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek. Bugünlerde hiç etki altında kalmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed