Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Ayrıntılara önem vermemeniz ve aşırı bir cesaretle işe atılmanız genelde zarar getiriyor. Bazı kazançlar da elde edebilirsiniz ama gereksiz rizikolara girmemelisiniz.Duygusal ve iyimser davranışlarınız çevrenizdekilerle olumlu ilişkiler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Yabancı kişilerle olumlu iletişimler kurabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Tatil, artık rüyalarınıza girmeye başladı. Ama belki de bu gün alacağınız birliktetatil önerisini, hiç tatil düşüncem yok diyerek geri çevireceksiniz. Tatil, artık rüyalarınıza girmeye başladı. Ama belki de bu gün alacağınız birliktetatil önerisini, hiç tatil düşüncem yok diyerek geri çevireceksiniz. Bu konuda asıl niyetsizlik gösteren patronunuz olduğu için rüyalarda tatil yapıyorsunuz. Yoksa çoktan uçup gitmiştiniz. Çok küçük bir sağlık meselesi biraz özen istiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
AŞK: Korku ve endişeye gerekduymadan onunlabirlikteliğinize tatlı anılarkaydedeceksiniz. Sevdiğiniz sizisığınacak liman gibi görüyor vesaygılı davranıyor.PARA: Yardıma ihtiyacınızolduğunu hisseden ekip arkadaşlarınız size malikatkıda bulunacaklar. Rahatlamanız için bumiktar yetmese de mutlu olacaksınız.SAĞLIK: Kendinize hem özen göstermeyeçalışıyorsunuz hem sıradan gıda tüketiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Size karşı uygulanan kısıtlayıcı tavırlar işteki veriminizi düşürebilir. Bu konudaki rahatsızlığınızı amirlerinize ileterek sorunları aşabilir, performansınızı arttırabilirsiniz. Aşk rüzgarları sizden yana esiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Sosyal ilişkileriniz ve yardım içeren yeni organizasyonlar öne çıkıyor. Yeni bir konunun sizi sorumluluğunuzda ilerletilmesi adına harekete geçebilirsiniz. Çok başka planlar yaptığınız bu dönem başkalarının öncelikli olacağını unutmayın. Yeni önerilerle verimli çalışmalar yapabilirsiniz. Sosyal çevrede yaşanan değişiklikler nedeni ile aşka vakit bulmanız zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Sessiz kalmanızın daha uygun olacağı duyumlar alabilirsiniz. İlginç yorumlarla tepki alabilirsiniz. Mesleki dayanışma içinde olduğunuz kişilerle eğitim amaçlı yolculuklarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Maddi konulara verdiğiniz önemi artabilir. Yatırımlarınız ve girişimlerinizde doğru hedefleri belirleyin. Parasal konular ve başkaları ile paylaştığınız maddi değerler söz konusu olduğunda ani tepkiler gösterebilir, değişen koşullara uymakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Beslenme konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız. Aşırı ağır yemeklerden kaçınmalı ve daha çok hafif yemekleri tercih etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed