Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Gerçekçilik hissiniz ve zihinsel uyanıklığınız oldukça yüksek olacaktır. Bununla birlikte sorumluluk hissinizin de artması mümkün. Yalnız bunu fazla ciddiye alarak ek sorumluluklar yüklenmeyin. Çünkü kaldırabileceğinizden fazlasını zaten sırtınızda taşıyorsunuz. Konuşma ve iletişime yönelik sezgileriniz artacaktır. Evliyseniz bugün ev ve eşinizin ailesi ile ilgili işler çıkması ya da size misafir gelmeleri olasıdır. Fazla haraket ve değişiklikten kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Bir konuda yaptığınız araştırma, konuyla ilgili görüşlerinizi hızla değiştirecek. Yanılmış oluşunuza kızacaksınız. Aile içinde epeydir başınızı ağrıtan bir sorunu bugünlerde çözebilirsiniz. Bugün sevincine hazırlandığınız bir beklentiniz var. Bu gerçekleşecek, ama bir yakınınızın bugün yaşayacağı bir üzüntü sevincinizi yaşamanızı engelleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Düşüncelerinizi her yerdeaçık etmemelisiniz. Sizikıskanan insanların lehinebilgi verebilirsiniz. Aileniziçinde ortaya çıkabilecekmiras kavgalarına dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Uzun zamandır biriken sorunlarınız yüzünden gerilen sinirlerinizi ağlayarak deşarj etmeyi deneyin. Umutsuzluk size yakışmıyor. Yeteneklerinizi keşfedip bunu karşı tarafa göstermenizin şimdi tam zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Ortaklıkların getirdiği yeni arayışlar ve başkalarının paralarını yönetmek konusunda kararlı bir duruş sergilemektesiniz. Ortak harcamaların kontrolü, borç alacak konularında yeni önlemler alma kolaylaşmakta. Duygusal açıdan yaşanan yenilenmelerin ilişkinize yansımaları ise sizi harekete geçirmekte. Sorunlarınıza farklı gözlerle bakabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Bıktırıcı bir işte bu kadar istikrar göstereceğinizi kimse tahmin etmiyordu. Bunu bildiğiniz için büyük bir efor gösterip işi vaktinden önce bitirmeye çalışıyorsunuz. Yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Bugün sıcak ve kalıcı bir aşk ilişkisine başlamanız ve ilerisi için genel hayatınızla ilgili bazı yeni ümitlere kapılmanıza sebep olacak şeylerle karşılaşmanız mümkün. İş hayatında tecrübenin her zaman yeterli olmadığının farkındasınız. Bazı konularda iş arkadaşlarınızın desteğine ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Birikimlerinizi bugün tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz ve bazı harcamalar yapmak için kötü koşullara yakalanabilirsiniz. Hazırlıklı ve dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Bu sıralar, duygusal beraberliğinize öncelik vermeniz gerekiyor. Birçok alanda hareket halindesiniz. Bu çok yönlülük esas odaklanmanız gereken yerde, bazı gediklere yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed