Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Bugün kalbiniz ve duygularınızla değil aklınızla hareket etmeniz gereken bir gün. İş hayatında gözlemlediğiniz bazı konuların detaylarına inerek ayrıntılarını görmek isteyeceğiniz ve daha sonrasında bütünsel olarak değerlendireceğiniz çalışmalar söz konusu olacaktır. Yine bu çalışmaları yürütürken bir kaç değerlendirmeyi birden göz önüne alacak ve size uygun şartlarda olanı benimseyeceksiniz. Cesaretli ve atılgan olduğunuz sürece karşınıza çıkan şeyler de istediğiniz gibi olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mart 2018)
Akraba ilişkilerinizde bugünlerde sizden gizlenmeye çalışılan bir şeyler var. Konuyla ilgili bazı kuşkular barındırıyor, ama emin olamıyorsunuz. Büyük bir kalabalık içinde olacaksınız. Bu bir kutlama töreni olabilir. Ama bu toplanma nedeniyle çok alakalı görünüyorsunuz. Dostluğa, arkadaşlığa çok önem veriyorsunuz. Yakında bir dostunuzla küskünlüğünüz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Neşeniz oldukça yerinde. Bugün sizden beklenmedik şekilde konuşkan ve hareketli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Altından kalkılması zor bir görev üstlenirseniz bir arkadaşınızdan detaylarla uğraşmasını isteyebilirsiniz. Bu sayede siz de zaman kazanmış ve asıl konuya odaklanma şansı yakalamış olursunuz. Destek vereceklere dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mart 2018)
Garip bir şekilde şansınızı erteliyorsunuz. Verimsiz bulduğunuz toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde. İlerde daha iyi değerlendireceğinizi düşündüğünüz fırsatlar, elinizden kayıp gidebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mart 2018)
Maddi konularda daha çok harcamalarınızda kısıntılar yapabileceğiniz ve bütçenize göre hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle yeni yatırımlardan kaçınacak ve risklerden uzak durmayı tercih edeceksiniz. Bazı hatalarınızı değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mart 2018)
Yaşamınızın renklenmesini, değişmesini istiyorsanız, kendinize zaman ayırmalı hoşlandığınız işlere yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed