Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
İlerledikçe daha fazla şey öğrenebilirsiniz. Yeni seçeneklerin farkına vararak bazı alanlarda öne geçebilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu günler, duygu ve düşüncelerinizi sevdiğiniz kişilerle paylaşarak kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Başarılı olmak, başkalarının adım atmasını beklemek yerine inisiyatif kullanmak ve biz harekete geçmek istiyoruz. Ancak, Pazartesi yazımızda ele aldığımız gibi hafta genelinde aşk hayatımız, sevgi temalı ilişkilerimiz, güzellik estetik, sanat ve ekonomik başlıklı konularda bir taraftan sürprizler, hoşluklar, yenilikler yaşanırken ve birbirimize yardımcı olma isteğimiz artarken; diğer taraftan, problemler, gerilimler, hırpalayıcı durumlar ön plana çıkıyor. Aşırı sahiplenme, dominant role soyunma, kıskançlık veya güç mücadelelerine bağlı dramatik durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle, akşam saatlerinde, kötü alışkanlıkları veya kötü niyetleri olan kişilerden uzak durmamız veya ilişkilerde takıntılı bir tavır geliştirmemeye çalışmamız ve sakinliğimizi korumamız doğru olur. Venüs’ün konumu bu durumu etkin hale getiriyor. Beklenmedik durumlar yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mart 2019)
Bugünlerde bilgi ve deneyimlerinizi arttırabileceğiniz yolculuklarınız var. Kısa mesafeli, ama yoğun. Ufkunuzu genişletmenizi sağlayacak açılımlar, ilgi alanlarınızdaki tercih sıralamanızı değiştirebilir. Sorumluluk duygunuz oldukça güçlü görünüyor. Bugünlerde sorumluluklarınız kapsamında yararlı çalışmalar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
Kartınız Günaha Çağrı... Bugün size sunulan her teklifi reddediyorsunuz. Oysa yarın olunca geç kalmışlık yaşayabilirsiniz. Hayal kırıklığına hazır değilsiniz. Toparlanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
Bugün içinizdeki rekabetçi ruh açığa çıkacak. Size söylenenleri saldırı olarak kabul ederseniz savunma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu da karşınızdakileri tahrik edebilir. Yapıcı bir dil kullanırsanız durumu lehinize çevirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
Kendinizi son derece dikkat çekici ve girişken hissediyorsunuz. Ay'ın size verdiği destekle ilerlemekte son derece kararlısınız. Kişisel açıdan önem taşıyan pek çok iş öne çıkabilir. Geleceğe yönelik planlarınızın yavaşladığı bu dönem ortak çalışmalar gündemde olacak. Yeni organizasyonlar içinde olmanız söz konusu. Parasal beklentileriniz sizi tatmin edecek şekilde gelişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mart 2019)
Bu gün eğitim konularında yenilik yapabilir ,yazılı ve sözlü iletişimin ve kısa seyahatlerin yoğun olabileceğini gözleyebilirsiniz. Gezegenlerin oluşturduğu rahat açı iletişimde rahatlama getiriyor. Kendinizi ayrıntı gerektiren işlere yoğunlaştırabilir, günlük işlerinize hız kazandırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mart 2019)
Aile içinde bazı harcamaları kısma yoluna gideceksiniz. Para idarenizle kimsenin bir sorun yaşamadığı görülüyor. Para konularına doyumlu, alçakgönüllü bakıyorsunuz. Bu, sıkıntıları azaltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mart 2019)
Atacağınız adımları iyi planlarsanız çok daha verimli olabilirsiniz. Yakın çevre ilişkileri önem taşımakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed