Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Bugün gökyüzü etkileri oldukça duygusal, alıngan ve hassas bir yapıda olabileceğiniz konusunda sizleri uyarıyor. Bu konuda gereken dengeleri kurmakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle iletişim konusunda daha sakin davranmanızı ve biraz daha arka plandan konuları idare etmenizi önerebilirim. Ancak aşk'tan yana güzel etkiler devrede. Eşiniz veya partnerinizden göreceğiz ilgiler bugün sizleri fazlasıyla şımartabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Yorgun bir gününüzdesiniz ve canınız belki de bugün çok sıkılacak. Yapmanız gereken bazı işleri önümüzdeki günlere erteleyebilirsiniz. İşlerinize biraz ara verip kısa da olsa bir tatile çıkmanız size iyi gelebilir. Duygusal açıdan yoğun olacağınız bu günlerde arkadaşlarınızla dışarı çıkıp eğlenmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
İlişkinizi hiç durmadan eleştiriyor, sevgilinize söz hakkı tanımıyorsunuz. Göğüs ve mide sorunlarınızı göz ardı etmeyin ve hemen doktora gidin. İşle ilgili ilk adımınızı atmayı başardınız. Uzun vadede iyi sonuçlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Bugün önemli konuşma ve görüşmelerinizi erken saatlerde halletmeye çalışın. Çok daha iş bitirici, ara bulucu ve çözüm odaklı etkiniz olacak karşınızdaki üzerinde. Öğlen saatleri ise maalesef bu açıdan destekleyici değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Uzun süredir planladığınız konulara yöneliyorsunuz. Ãœzerinde çalıştığınız yurt dışı işlerin sonuçlarına yaklaştığınız bu dönem önemli. Ticari faaliyetlerin, belki ihracat, ithalat işlemlerinin getireceği yolculuklar olabilir. Ortaklaşa anlaşmalar, verilen sözlerin getirdiği aksaklıklar sizi meşgul edecektir. Bu günlerde yakınlar ve kardeşlerle olan ilişkileri yeniden sorgulamaya başlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Beyninizdeki bir sürü sorunun verdiği yorgunluğu kafi görüyorsunuz. Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Özel zevklerinizi şu sıralar sınırlamanız çok yerinde olacak. Belli ölçülerde sağlamcı olmaya ihtiyacınız var. Para konularında insanlara çok güvenmediğiniz halde, kolay ikna olmuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen büyük bir kavga, duygusal davranış göstermenizin ana nedeni olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed