Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Yeteneklerinizi sonuna kadar kullanıp göz önünde olmak ve herkesin takdirini kazanmak isteyeceksiniz. Çünkü uzun süredir iş hayatınızdaki sıkıntılarınız adeta sizi hayattan bezdirdi. Hobilerinize vakit ayırarak biraz daha rutinin dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Aşkta ise beklediğiniz etkilerin olmaması durumunda biraz öfke sorunu yaşayabilir, kendinizi bu noktada rahatsız hissedebilirsiniz. Bazı şeylerin olmaması belki de daha iyidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Yakın çevrenizde sağlığından endişe duyduğunuz bir arkadaşınız var. Beş, altı kişi aynı endişeyi değişik ölçülerde yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde tanık olacağınız ikili bir görüşme endişelerinizin artmasına neden olacak. Bazı durumlarda sergilediğiniz acelecilik yersiz paniklere neden oluyor, sizi öngörülü bulanlar koşuşturmaya başlıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
İradenizi kullandığınızda bastığınız yeri sağlama alacaksınız. Bu durumda hayallere değil gerçeklere yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Bugün işinizle ilgili yeni açılımlar söz konusu. Gelen tekliflere karşı kayıtsız kalarak önünüzün açılmasını engelliyorsunuz. Oysa size yeni kazançlar sağlayacak olumlu bir döneme girdiniz. Koşullarınızın değişimiyle alışkanlıklarınızın olumsuz etkilemesinden çekiniyor olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Meslek yaşamınızda oldukça üretken bir kafanız var ama bedenen bu üretkenliği kaldıramıyor, çabuk yoruluyorsunuz. Konsantrasyonunuzu çok çabuk kaybediyorsunuz. Bu yüzden arada sırada hatalar yapabiliyorsunuz. Kafanızı toplamaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
İş hayatınızda sevindirici gelişmeler var. Kendinizi enerjik ve dinamik hissedeceğiniz bir gün. Özgüveninizin artması hayatınızın her alanına yansıyor. İş toplantısında tanışacağınız biri sayesinde maddi kazancınızda beklemediğiniz artış olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Şartların elverişsizliği zor günler yaşatabilir. Bugünlerde taksit, kampanya türü sözcükleri belleğinizden silmenizde yarar var. Aile içindeki bir satış işinde umutlu gelişmeler söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Sizden haber bekleyen bir arkadaşınızı aramalısınız. Sizinle paylaşmak istediği çok özel gelişmeler yaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed