Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Akşama doğru rahatlayacaksınız. Özel yaşamınıza daha çok vakit ayıracaksınız. Davranışlarınızın uyumu ise çevrenizde sevildiğinizi ve sayıldığınızı gösteriyor. Ayrıca küçük bir hediye alacaksınız. Bunun yanında yurt dışından gelecek bir mektup sizi daha da sevindirecektir. Yakın bir dostunuzdan olumlu bir haber almış olmanız moral açısından size oldukça destek olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Bir konuda son derece hatalı bulduğunuz bir arkadaşınızı son kez uyarmayı düşünüyorsunuz. Ama bu konuda sizin de bir hatanız var, konuyu bütün detaylarıyla bilmiyorsunuz. Bu davranışınızla ilgili ilerde yaşayacağınız bir pişmanlığınız olabilir. Öğle saatlerinde alacağınız bir öneri sizi biraz hareketlendirebilir. Kendinizi yeni deneyeceğiniz bir uğraş içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Kartınız adam... Akrep’ler işhayatlarında baskın oldukları içinbugün de iş yerlerindeki üstleri ilesıkı iletişim kuracaklar ve isteklerinibir şekilde onaylatacak başarıdalar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Düşüncelerinizi yazılı ve sözlü olarak çok etkileyici bir biçimde sunmak ve yeteneklerinizi ortaya koymak konusunda güzel bir gün. Her şey su gibi size doğru akıyor sanki. Para konusunda bazı pürüzler olabilir ama buna takılırsanız yar-atıcılığınızı aktive etmekte zorlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Bugün duygusal konularda oldukça şanslısınız. Aşktan yana heyecanlı gelişmeler olabilir. Kendinizi etkileyici şekilde ifade edebilir, dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Ancak gün içinde sık sık hayallere dalma eğilimindesiniz. O yüzden detayların önemli olduğu işlerinizde hatalar çıkabilir. Çalışmalarınızı kontrol etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Şubat 2021)
İşinizde başarılısınız. Fakat gözünüz daha da yükseklerde. Bu konuda bazı kimselerle görüşme yapabilir yada kariyerinizle ilgili çalışmalarda bulunabilirsiniz. Güzel gelişmelerle sevineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Alacağınız bazı haberler sizi duygusal açıdan motive edecek. Eskiden yaşanmış olaylara fazlasıyla kafa yoruyorsunuz. Bu tutumunuzu değiştirmedikçe mutlu olabilmeniz zor. Aile içinde karşınıza çıkabilecek bütün zorlukları aşabileceksiniz. İstediklerinize ulaşmak için elinizden geleni yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Para durumunuzdaki olumlu gelişmeler ilk sinyallerini veriyor. Bu konulardaki insan zaaflarına karşı fazlaca hassas ve alıngan görünüyorsunuz. Bütçenize uygun programlar yaparak bu problemin altından kalkmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Yakın çevrenizde yaşı geçkin biri size özel bir sevgi besliyor. Siz ona bunun tam karşılığını vermekte biraz eksiklik gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed