Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Sebepsiz bunalımlar ve can sıkıntılarınız olabilir. Neticede vereceğiniz kararların sizin için oldukça olumlu sonuçları olacaktır. Enerjinizi boş yere harcamaktan artık vazgeçin. Size birşey kazandırmayacak uğraşlardan uzak durun. Yaratıcı yönünüzü geliştirebileceğiniz ve rahatlamanızı sağlayacak konulara hayatınızda daha çok yer verin. Yalnız bir insansanız yeni bir ilişki yaşamaya kendinizi şimdiden hazırlayın. Her an hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Eğer evliyseniz ya da sevgiliniz varsa ona sadık kalmaya çalışın çünkü yıldızlar küçük kaçamaklar yüzünden başınızın derde girebileceğini söylüyorlar.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Çevrenizdeki insanları şaşırtmaya devam ediyorsunuz. Her gün geleceğinizle ilgili çeşitli fikirler üretmenizden dolayı yakınlarınız size karşı güvensiz duygular içindeler. İstikrarlı davranmanız gereken yaşa ve olgunluğa geldiniz. Çok sevdiğiniz bir arkadaş çevreniz var ama yine de kararsızlık gösteriyorsunuz. Arkadaşlarınız size haberler verebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Başarılarınızı tek başınıza edinmeyi ve kişisel işlerinizi kendiniz yapmayı çok istiyorsunuz. Keyfinizi kaçıran tek şey başkalarının işlerinize karışması.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İstediğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir, kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissedebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye hazır olmalısınız. İşinizle ilgili yükümlükleriniz artabilir. Maddi durumunuz iyi ama geleceğinizi düşünerek birikimlerinizi değerlendirmelisiz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Ailenizle ilgili konulara dikkatinizi verecek, sizi bekleyen sorumluluklara özen göstereceksiniz. Özellikle güvenlikle alakalı problemlerin üzerinde durmak, eldeki kaynakları en doğru biçimde kullanmak önceliğiniz olacak. Özel hayatınızda olup biten gelişmeleri sağduyulu yanlarınızla aşabilirsiniz. Uzaklarla ilgili planlarınızda son derece akıcı ve şans getirici gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Bir çıkış arayışınız bugünlerde netice verebilir. Başınızı kaşıyacak vakit bulamayışınızdaki nedenlerin içinde az da olsa pay sahibi olduğunuzun farkındasınız. Bu, sizi objektif bir bakışla çözüme götürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Bir süre daha sadece hayallerinizi beslemekle yetinmek zorunda kalabilirsiniz. Önemli bir sıkıntınız olmamasına rağmen, satın almak isteğiniz pek çok şeyi alamamak bazen canınızı sıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Yanlış bir kararı vermek üzeresiniz. Tekrar düşünmelisiniz. Bu karar, size çok yakın genç birinin yurtdışına çıkma isteğine müdahalenizle ilgili görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed