Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2021)
Kariyerde aynı amaç içinde olduğunuz kişilerin iyi niyetlerini suistimal etmemeye özen gösterin. Özellikle yanlış anlaşılıp insanların güvenini ve sevgisini kaybedeceğiniz konulara karşı kendinizi bir dengede tutmalısınız ki her şey yolunda ilerlesin. Güvenin olmadığı hiç bir yer insana huzur vermez.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Haziran 2021)
Bugün aklınıza gelmedik olanaklarla karşılaşabilirsiniz. Bunları iyi kullanmaya çalışmalısınız. Çevrenizde yönetici konumunu üstlenmeniz ve biraz yorulmanız gerekebilir. Sizinle aynı konularda istekli bazı kimseler size engel olmaya çalışabilirler ama yeteneklerinizdeki üstünlük ile onları kolayca ekarte edeceksiniz. Aşk konularında hala tutarsız tavırlarınız devam ediyor. Daldan dala konuyorsunuz ama bu arada sizi gerçekten seven bir insanı da farkında olmadan kırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2021)
Kendinize çevre edineceğiniz bir gün sizin için. Edindiğiniz yeni dostlar sizi hiç yalnız bırakmayacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2021)
İşleri yetiştireyim diye elinizden geleni yapın ama unutmayın ki bu eninde sonunda bir iş. Hayati bir mesele olmadığı sürece ötelenebilir. Olayı eziyet haline getirirseniz o zaman sorumluluk sahibi ama mutsuz ve yorgun insanlar kervanına katılırsınız. beklediğiniz para geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2021)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Haziran 2021)
Genel olarak işinizle ilgili olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Özellikle bugün bazı iş ilişkilerinizi yeniden değerlendirmeye fırsatlar bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2021)
Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Haziran 2021)
Aile içinde bazı harcamaları kısma yoluna gideceksiniz. Para idarenizle kimsenin bir sorun yaşamadığı görülüyor. Para konularına doyumlu, alçakgönüllü bakıyorsunuz. Bu, sıkıntıları azaltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Haziran 2021)
Bireysel çalışmalardan çok ortak çalışmalara ağırlık vermeniz yararınıza olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed