Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Bugün sosyal çevreniz içinde günün en popüler ve saygın kişisi olmaya adaysınız. Sergilediğiniz davranışlar ve uzlaşmacı kişiliğinizle birçok kişinin sevgi ve saygısını kazanabilir onların gözünde farklı bir yere gelebilirsiniz. Aile yaşantınızda ise sizden bazı fedakârlıklar yapmanız istenebilir. Ayrıca zamanında göstereceğiniz yardımlarla aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirebilir aile olmanın manevi huzurunu daha da içten hissedebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mart 2018)
Çok hak ettiğiniz bir şey var. Bunu beklediklerinizden biri biraz hasis davranıyor. Amaarada bir aklınızdan geçirdiğiniz gibi, bir sevgisizlik söz konusu değil. <br>Çok hak ettiğiniz bir şey var. Bunu beklediklerinizden biri biraz hasis davranıyor. Amaarada bir aklınızdan geçirdiğiniz gibi, bir sevgisizlik söz konusu değil. Bir tarz meselesi bu. Ortak yönleriniz var. Aile bağları dışında hiçbir alışverişiniz olmamasına karşın sizinle kişilik yarıştırıyor. Siz bazı nedenlerle çekingen ve barışçısınız. Size bir sır ; savaşı kabul edin, ikinizde daha mutlu olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Karşı cinsin dikkatini çekiyorsunuz. Bu durumda hemcinsleriniz kıskanmaya başlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Bugün yaşananların hızı size yetişemiyor. Her şey bir an evvel olup bitsin ve bütün görevler yerine getirilsin istiyorsunuz. Her zamankinden farklı tavırlarınız çevrenizi duygusal olarak yıpratıp, kardeşiniz veya bir yakınınızla anlaşmazlık yaşamanıza neden olabilir. Sakin olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Kendinizi mutlu edecek yeni konular bulmaktasınız. Aynı zamanda kendinizi geliştirmek adına farklı adımlar atıyorsunuz. Değişik fikirlerden esinlenerek keyif veren hobileri hayatınıza alabilirsiniz. Sevdiklerinizle geçirilecek zamanlar, duygusal paylaşımlar sizi mutlu edecektir. Çocuklarla ilgili gelişmeler ise son derece olumlu yönde ilerleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mart 2018)
Bugün yüksek enerjinizi neşenizle birleştirerek iş arkadaşlarınıza her konuda yardımcı olacaksınız. Gözünüzden kaçmayan eksiklikler için bile hoşgörüyü elden bırakmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mart 2018)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve üzerinde fazla düşünmeden masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle sevdiğiniz kişiyle beraber size zevk verecek etkinlikler için masraflar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mart 2018)
Son günlerdeki aşırı duygusallığınızı biraz törpülemenizde fayda var. Duygusal bir insansınız, ama bazı olaylara duygusal yaklaşmak sıkıntılara yol açabiliyor. Bunu da sık, sık yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed