Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Seyahat planlarınız, etkinlikler veya uzak yerlerden gelen misafirleriniz sizleri heyecanlandırabilir. Yaşamınızın bir anda değiştiği duygusuna kapılabilir siniz. Seyahat planı yapmak için gayet elverişli bir gündür. Ancak birçoğunuz yaşadığınız yerde kalmayı ve daha sakin olmayı tercih edeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Akşama doğru telefonlaşacağınız biriyle buluşmanız olacak. Sizinle paylaşmak istediği bazı sorunları var gibi. Aranızda derin bir sohbet geçebilir. Güne çok iyi başlamanız, olumlu saatlerin habercisi olabilir. Bugün yapmak istediğiniz pek çok şeyi gerçekleştirebilmeniz için gerekli zemini bulabilirsiniz. Olumlu belirtiler, aceleci davranışları getirmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Kartınız kaos... Aşk ilişkilerinizdesadece tek taraflı düşünüyor vegünü kendinize zindanediyorsunuz. Aranızda bir aşkvarsa ona inanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Sosyal kollarda gösterdiğiniz başarılı faaliyetler nedeniyle yoğun ilgi duyulan birisiniz. İş yerindeki arkadaşlarınızı hırslarınız yüzünden kırabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin ailesine karşı hoşgörülü olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Evde yapılması gereken işlerin aksatılmaması gerekecek. Kendinizi daha iyi planlamak ve evde odaklanmanız gereken işlere öncelik vermelisiniz. Özellikle evde yapılan yenilemelerin getirdiği masraflara karşı daha önlemci olunmalı. Aile ile ilişkilerin sizi mücadeleye götürmesi, iş hayatında süregelen sorumluluklar bazı gerginlikler yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Zaman darlığı çektiğiniz konular, genellikle esnek olduğunuz durumlarda ortaya çıkıyor. Biraz sabırlı olmanız gereken bir gelişme, size yeni açılımlar sunabilir.Bugün yine zamana ihtiyaç duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
23 Ekim-21 KasımHoşlandığınız şeyleri hep sevgilinizle paylaşmak istiyorsunuz. Onunla aranızdaki ilişki çok sıcak ama ayrılık sizi üzüyor. Atacağınız adımı iyi hesaplayıp, hatalarınızı kavramaya çalışın. Mesleğinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Biraz sıkıntılarınız var, kazancınız bir birikim sağlamanıza yetmiyor. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Sizi çok ilgilendiriyor. Ama iz sürüp işi takip etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Çalışma hayatınızda gerginliklere açık tartışmalardan bugün uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed