Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Önemsediğiniz bir planı veya size keyif veren bir hedefi tekrar gündeme alabilir ve fikir alışverişlerinde bulunarak istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Her şeyi paylaştığınız bir dostunuzla aranıza bugünlerde bir tartışma yaşanabilir. Dostluğunuz hatırına onu alttan almanız gerekecek. En azından kırıcı sözler sarf etmekte kaçınmalısınız. Dostluğa son derece önem veren birisi olarak buna dikkat edeceksiniz. Bu akşam keyifli saatler geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
İşinizle ilgili hoş sürprizler sizi keyiflendirecek, aynı zamanda aşk hayatınızdaki güzel giden her şey de mutluluğunuzu perçinleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Aileniz için yeni bir kaynak yaratmak adına şans kapınızı çalacak. Güçlü ve söz sahibi kişilerden bu konuda gelecek desteğe sırtınızı çevirmeyin. Bu durum hazıra konmak anlamına gelmiyor. Siz çabalamasaydınız ve onlar size inanmasalardı bu desteği kesinlikle vermezlerdi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
İşten yana destekler ve kazançlar konularında hareketlilik gözüküyor. Bir süredir üstünde çalıştığınız bazı projeleriniz meyvesini verebilir. Gün içinde vakıf, dernek veya yardım kuruluşu tarafından düzenlenen bir etkinliğe katılabilirsiniz. Bu tarz kuruluşlara maddi yardımda bulunabilir veya gönüllü olarak ufak görevler üstlenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Nisan 2019)
İşlerinize asılmanız, dolayısıyla da başarılı olmanız sizi canlandırıyor. Mesleğinizdeki yetkinliğinizin başarılarınızda payı büyük. Son günlerde üzerinizdeki bezginliği atmış görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Önünüze kadar gelen fırsatları kullanabilmeniz için kendinize şans tanıyın. Mesleğinizi geliştirmek için yeni düşünceler üretebilirsiniz. Gerçekleri sakin bir şekilde değerlendirmeniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacak. Sahip olduğunuz şeylerin değerini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Maddi konularda harcamalarınıza çok fazla dikkat etmeyeceğiniz ve gereksiz masraflarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ancak bu konuda da soğukkanlı davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Nisan 2019)
Alacağınız haberler ihtiyatlı yaklaşın sizi yanıltmaya yönelik bazı bilgiler alabilirsiniz. Olaylara ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed