Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
İlişkinizde karşılaşacağınız problemler sizleri geleceğe yönelik planlarınızda düşündürücü bir noktaya kadar getirebilir. Emin olmadığınız konularda kendinize biraz daha zaman vermeli karşınızdaki kişilerden de fazla bir beklenti içine girmemelisiniz. Siz ne kadar açık olursanız karşınızdaki kişi de o kadar net olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Çok ciddi bir olayda haddinden fazla bağımsız davrandınız. Bazı durumlarda insanların özgürlük sınırlarını doğru ölçemiyorsunuz. Sizi sürekli ve çok özleyen birisi var. Ondan ayrı kalmakla böylesi bir özleme düşeceğinizi siz de düşünememiştiniz. Bu karşılıklı özlem çok seyrek kavuşmalarla giderilebilecek. Akşam çok sevinç duyacağınız bir davet alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Gün içerisinde maddi problemlerinize takılabilirsiniz. Ancak gün ortalarına doğru beklemediğiniz bir para sizi oldukça rahatlatacak. Borçlarınızı hafife almayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranacak, onunla yakından ilgileneceksiniz. Verdiğiniz sözlerin arkasında durmalısınız. Aksi halde yaşadığınız toplumdan dışlanabilirsiniz. İşinizde yaşadığınız terslikler sona erecek. Aslı olmayan dedikoduların mutluluğunuzu bozmasına izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Ortak çalışmaların hız kazandığı şartlar içindesiniz. Kendiniz dışındaki kişilerin beklentileri öne çıkarken çok şey yapacaksınız. Organizasyonel konularda başkalarının önerileri ile ilerleme şansınız olabilir. Ancak işten gelebilecek maddi destekler sizde hayal kırıklığı yaratacaktır. Şimdilik ortak bir fayda sağlayabileceğiniz koşulları değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Çok umutlu olmadığınız bir işte göstereceğiniz sabır, sizi çok şaşırtabilir.Kurduğunuz dostluklardan genellikle zarar görmek, sizi daha mesafeli bir insan haline getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Maddi konularda dikkatli hareket edeceğiniz ve harcamalarınızda kısıtlayıcı etkilerin altında kalabilecğeiniz bir gündesiniz. Geleceğe yöenlik maddi bir kaygı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Sizden daha sağduyulu yaklaşan biriyle çelişkiniz var. Bazı önyargıları geri plana almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed