Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Bazı kişilere bazı nasihatler vermek veya işleri halletme biçimleri hakkında yorum yapmak isteyebilirsiniz. Ancak, ortalığın karışmasını istemiyorsanız bir süre sessiz kalmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Problemleriyle ilgili merakta olduğunuz bir arkadaşınızdan yakında haber alacaksınız. Onun yeni yaşamındaki mutluluk, sizi mutlu edecek. Bugünlerde içinizde yaşattığınız gelecek umutları, yeni birtakım fikirlerle daha da zenginleşebilir. Çok emeğiniz olan bir katılımdaki aksamaların bazı hırslardan kaynaklandığını düşünüp müdahale edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Mantığınız sayesinde herŞeyin olumlu yöndegeliştiğini göreceksiniz.Aşk hayatınız güzel birHaberle hareketlenecek.Fikirlerinizi uygulayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Tamamen işinize odaklanmış durumdasınız. Bugün planlarınızı başarılı bir şekilde uygulayacaksınız. Sevdiğiniz insanla yaşadığınız sorunlar sizi birbirinizden uzaklaştırıyor. Yaşınıza göre giyinmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Ay burcunuzda iken çok etkileyici görünüyorsunuz. Bu dönem hayatınıza koyduğunuz yeni kurallarla ortaya çıkmaktasınız. Aynı zamanda eskisinden kararlı adımlar atabileceksiniz. Sezgilerinizin öne çıkması ile sizi rahatlatan uğraşlarla ilgilenmeye çalışın. Uzun yolculuklar, sevdiklerinizle paylaşacağınız keyifli zamanlara ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Rutin işlerin sıkıcılığı, sizi kısa bir zaman sonra işinize küsme aşamasına getirebilir. Biraz isteksizce ele aldığınız işlerde iyi bir sıralama yaparsanız sandığınızdan fazla rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Cömert biri olmanız, size övülmenin dışında bir şey vermiyor. Bunun sınırını çizmek zorundasınız. Sizi tasarruf konularında yönlendirmek isteyen dostlarınızı dinlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Hayattan kopuk biri olarak değerlendirip sorunlarına uzak durduğunuz bir yakınınızın koşullarını iyice gözden geçirmeniz gerekiyor. Onunla ilgili duygularınız sapma gösterebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed