Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Eylül 2019)
Bugün işinizde yeni sorumluluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu yeni sorumluluğunu alabileceğiniz işi tek başına başarmanız çok güç ancak size tecrübesiz değil daha kaliteli bir arkadaş gerekiyor. Bu nedenle mümkün mertebe tecrübesiz bir elemanla çalışmaktan kaçının. Aslında insanların, isteklerinize fazla direnemeyecekleri bir yapıya sahipsiniz. Bu etkinizden mutlaka yararlanmaya gayret etmelisiniz.
   (4.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Eylül 2019)
Bugünlerde kendinize yönelmeniz beklediğiniz tepkileri alıyor. Ama buna duyduğunuz ihtiyaç çok ortada. Sosyal yaşamınızın sizin için yeterince verimli olmadığı şeklinde yargılarınız var. Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok üzen bir kırgınlığı ortadan kaldırmak için uğraşıyorsunuz. Bu konuda diğer arkadaşlarınızdan destek isteyeceksiniz. Bu akşam bu konuyla ilgili bir ziyaretiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Eylül 2019)
Bugün, düşüncelerinizi paylaşma konusunda fazla istekli sayılmasınız. Başkalarının sizi yargılamasına izin vermediğiniz için, yalnızlık duyguları içinde olabilirsiniz. Partnerinizin önerilerini dikkate almalısınız. Size güç verecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Eylül 2019)
Bugün sevdiğiniz kişiyle mükemmel bir diyalog içinde olacaksınız. Karşılıklı yoğun duygular ve uzun süredir konuşmadığınız konuları gündeme gelecek. Gün içinde olayların akışı hızlanırken sürprizlere hazır olun. Aile içindeki küçük tartışmaları abartma huyunuzdan artık vazgeçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Eylül 2019)
Değişen koşullara uyum göstermektesiniz. Ortaklıklarda sizi harekete geçiren ve sağlamlık içeren gelişmeler öne çıkmakta. Anlaşmalardan kazançlı sonuçla alınabilir. Daha fazla güven duygusu geliştirmek adına uzlaşıya açık olmalısınız.Özellikle evliliğiniz ya da yakın ilişkilerde bu dönem yapıcı bir süreç olacaktır. Kariyerde sizi test eden konuları sabırlı karşılamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Eylül 2019)
Çalışma arkadaşlarınızla uyum ve dayanışma içindesiniz. Fakat bu uyumun sizin birçok şeyi kafanıza takmıyor olmanızdan kaynaklandığının bilincindesiniz. Önümüzdeki günlerde bir yolculuğunuz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Eylül 2019)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Eylül 2019)
Uzun zamandır çekmiş olduğunuz parasal sorunlarınızı bugün çözme yolunda önemli adımlar atabilirsiniz. Parasal durumunuzu göz önünde bulundurarak harcamalarınızı azaltmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Eylül 2019)
Ailenizde ilginize muhtaç bir yakınınıza gereken ihtimamı da göstermeyi ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed