Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugün karşınıza gelen sürpriz fırsatları küçümsemeden hareket etmeli ve yaşamın size iyi veya kötü büyük ya da küçük bazı şeylerle cevap verdiği fikrini sevgi ile kabul etmelisiniz. Bugün küçük gibi görünen işler aslında yarına atılan büyük işlerin yapı taşları olabilir. Bu konuda gereken farkındalığı edinirseniz yaşama karşı daha farklı bir gözle bakar önünüze çıkan fırsatları daha farklı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bugünlerde sizi yoran ve sizi neşesiz bırakan kişi ve olaylardan uzak durmanız iyi olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugün her konuda çok pozitif olabilir ve ikili ilişkilerinizden aldığınız olumlu destekle güne başlayabilirsiniz. Ay ın gerçekleştirdiği sert açılar ise aile yaşamınızda gerilim yaratabilir. Zaman zaman çevrenizden ve ailenizden kaynaklanan sorunlar yüzünden gerilim yaşayabileceğiniz gözleniyor. Uranüsten aldığınız sert etkiler de bu gerilime eklendiğinde fazla fevri ve ne yapacağı belli olmayan bir görünüm sergileyebilirsiniz ve bu durum sağlığınızı negatif etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugünlerde iş alanında sorulan sorulara politik cevaplar vererek günü kurtarıyorsunuz. Ama iş arkadaşlarınız bugün sizi soru yağmuruna tutabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Hayatınızdaki monotonluğu değiştirecek bir şeyler yapmanızın zamanı geldi de geçiyor. Size ilgi duyanlara karşı bu kadar çekimser olmayın. Taşıdığınız endişelerden bir an önce sıyrılıp, hayatın tadını çıkarmaya çalışın. İşinizle ilgili alacağınız kararlarda temkinli hareket etmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugün yeni başlangıçlar konusunda epey bir girişiminiz olabilir. Doktor kontrollerine gidebilir, köklü bir yaşam tarzı değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Yakınınızda bulunan spor salonlarına bakmaya gidebilirsiniz. Ancak bu girişimlerinizi düzenli hale getirmekte zorlanabilirsiniz. Karşılaştığınız aksilikleri gözünüzde büyütmeyin. Ufakta olsa adım atın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mart 2018)
İş yaşamında ilginizi çekecek yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz ve bu yaklaşımları dikkate almanız sizin için önemli olacaktır. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz. Yeni kişilerle tanışabilir yada yeni bazı oluşumlarla karşılaşabilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Sorunlarınıza kısa sürelide olsa çeşitli çözümler geliştirmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugün sevgilinizle birlikte kısa yolculuklar yapabilir, arkadaş davetlerine katılabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kalbi boş olanlar yıldırım aşklar yaşayabilirler. Mesleğinizle ilgili parlak fikirlerinizden söz etmeli ve hakkettiğini rahatça isteyen biri izlenimi vermeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mart 2018)
Maddi konularda günün ilk yarısında kendinizi rahat hissedeceksiniz ve maddi olanaklarınızı arttırıcı bazı düşünceler geliştrebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise maddi bir konuda girişimde bulunmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mart 2018)
Kafanızda birtakım belirsizlikleri netleştirmeniz gerekiyor. Gelecek düşüncelerinizdeki çok yönlülük, tercihler karşısında zaman yitirmenize neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed