Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
İçinde bulunduğunuz ortam ve uğraşlar, artık onlarla ilgili birşey yapamayacağınız derecede sizi yormuş olabilir. Böyle bir durum oluşmamış bile olsa rutin işleriniz size sıkıntı verebilir ve bazı hatalar yapabilirsiniz. Bu nedenle bugün için en uygun şey yenilikler yapmanız, değişik yerlerde bulunmanızdır. Bu sayede hem hata yapmanız mümkün olan bir durumu savuşturmuş olursunuz hem de kafanızı dinlendirebilirsiniz. Eğer çevreden uzaklaşmanız mümkün değilse yaptığınız şeylere çok dikkat etmeli hiç bir şeyi gelişigüzel tedbirlerle geçiştirmemelisiniz. Herşeyi arkasında, farkına varmadığınız bir noktanın olup, olmadığını iyice incelemelisiniz. Bunlardan başka bugün gerek işinizle gerekse de kişisel sıkıntılarınızı duygusal ilişkilerinize yansıtmanız ihtimali güçlüdür. Bu konularda da hatalı şeyler yapmamak için azami gayreti göstermeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Akşam saatlerinde küçük bir grupla geçmiş bir sorun üzerinde yeniden konuşmalarınız olabilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda üzerinde düşünmekte olduğunuz konular hakkında karalara varabilirsiniz. Öğlene doğru alacağınız haberler yarın akşam için yaptığınız programı sekteye uğratabilir. Görüşmekten kaçındığınız biriyle görüşmek zorunda kalacaksınız, sürpriz bir uzlaşma söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Gözlem ve yeteneğiniz sayesinde ufkunuz sonuna kadar açılacak. Ancak bazı olayların sizin insiyatifinizde olduklarını düşünmeniz yanlış. Partnerinizle bugün felsefi konularda konuşacaksınız. Ancak dikbaşlı davranmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Çok pasif durumdasınız. Kabuğunuzu kırıp daha cesaretli adımlar atarak hem çevrenizde ilgi uyandırabilir hem de başarılarınızı sürdürebilirsiniz. Duygusal gerginliklerden kurtulmak için yeni ortamlar keşfedin. Çevrenizdeki insanlarla güzel ilişkiler kurun. Maddi durumunuz düzeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Karşıt burcunuzda olup biten gelişmeler sizi yeni düşüncelere itmekte. İlişkiler ve yakın arkadaşlıklar adına son derece dikkatli olmalısınız. Biraz muhalefet ve elinizde olmayan nedenler risk yaratabilir. Maddi konuları da içinde barındıran gelişmeler üzerinde durmanızda yarar var. Destek arayışınızı sürdürmelisiniz. Olayları her iki yönü ile görmeniz yeni fırsatlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Gururunuzu okşayan duyumlar sizi ateşliyor. Bugün, sonradan üstün yetenekli olarak tanımlayacağınız biriyle tanışacak, gelecekteki ilişkilerinizde mesleki kazanımlar sağlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Maddi konularda daha çok hesaplı olmayı tercih edeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli davranacağınız bir gündesiniz. Küçük bazı maddi sorunlarla karşılaşabileceksiniz ancak bu sorunları gözünüzde çok fazla büyütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Rahatsızlığınızı epeydir izleyen biri sizin adınıza bir takım girişimler içinde. Sevgiliniz onun bu ilgisine anlam yükleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed