Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Arkadaşlarınız ya da akrabalarınız arasında veya içinde bulunduğunuz toplulukta, gerçekçi yaklaşımlarınız sizi ön plana taşıyabilir. İsteklerinizi dile getirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, insanlar kendi konularıyla meşgul oldukları için istediklerinizi hissedemeyebilirler. Aşk hayatınız veya sosyal yaşamınız ön planda ve ortak başarılar ya da ortaya konan işler size mutluluk verebilir. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Yakın bir zamanda size yakınlık gösteren birine karşı gösterdiğiniz soğukluktan bugün pişmanlık duyacak, bunu onarmaya çalışacaksınız. Bu tavrı soğuk ve mesafeli olduğunuz için değil, ince eleyip sık dokuduğunuz için gösterdiğinizin farkında değil. Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok ilgilendiren bir kırgınlığı onarma çabası içine girebilirsiniz. Sonuç, umutlu görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Gününüz iyi geçecek. Bugünün en şanslı burcusunuz denebilir. Ne isterseniz olacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Çevresel koşulların olumlu etkileri bugün sizden yana. Burcunuzda kümeleşen olumlu gezegenler özgürlük sınırlarınız aşarak kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz koşulları sunuyor. Yapacağınız işler, şimdiye kadar yaptıklarınıza göre çok daha fazla efor sarf etmenizi gerektirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Para ve işe dair güzel gelişmeler olabilir. Özellikle kaynaklarınızı arttıracak işlerle ilgili çok sevindirici haberler gelebilir. Yeni fikirleriniz için ihtiyaç duyduğunuz destekleri bugün daha kolay bulabilirsiniz. Şirket içi bazı eğitimlere katılabilirsiniz. Yatırımlarınız büyüyecek. Yalnız bazı teknolojik aletlerinizi yenilemeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Sizin için ilginç ortamlara girebilir ve yeni diyaloglar kurabilirsiniz. Çeşitli konulara girişimlerde bulunabilirsiniz. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Zihinsel faaliyetlerinizde bir artış olabilir ve alacağınız kararlar son derece olumlu olacaktır. Bu gün bu planlarınızı uygulamanız ve istediğiniz değişimleri yapmanız için uygun bir gündesiniz. Ãœzerinde çalıştığınız konuya rahatlıkla konsantre olabiliyorsunuz ve bugün bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Aşk hayatınızla ilgili isteklerinizin arttığı bir dönem, fakat sevdiğinizi fazla zorlamayın. Bugün fantezilerinizi gerçekleştirmek için elinize ilginç fırsatlar geçebilir fakat gerilimli davranmaktan kaçının. Kaçamak aşklardan da uzak durun. Yeni iş teklifleri alabilir ya da işinizde değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Gereksiz harcamaların sonradan ortaya çıkardığı sıkıntıları kolay, kolay ortadan kaldıramıyorsunuz. Üçlü bir para ilişkisi içinde, sonradan onarılacak küskünlükleriniz söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Son günlerde beklemediğiniz bazı tesadüflere kuşkulu bakıyorsunuz. Daha iyi bir gözlemci olabilirseniz, bu tesadüflerin size yarar getirebileceğini göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed