Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2020)
Aşk hayatınızı, hobilerinizi veya sosyal yaşamınızı yapılacaklar listesinde bir numaraya taşıyabilirsiniz. Özgün bir yere yapılacak seyahatler veya ziyaretler bazı konulara yaklaşımınızı değiştirebilir. Duygusal konulara dayalı değişikliklerden uzak durun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Şubat 2020)
Bugün sizin için hareketli ve koşuşturmaca ile dolu bir gün olabilir. Sabah saatlerinde gününüzü nasıl geçireceğinizi planlayabilir bazı kimselerle görüşebilirsiniz. Gün içinde bazı sorunlar yaşayabilir ve zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Bu hareketlilik sizi zaman zaman sinirli yapabilir ve istemediğiniz şekilde davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2020)
Bugün aile içinde veya işyerinizde oldukça asabi ve sert görünümlüsünüz. Hırsınızdan dolayı uzun süreli dostluklarınızı sonlandırabilirsiniz. Bunun için üzülen yine siz olacaksınız. Hesabınızı iyi yapmalısınız. Biliyorsunuz ki son pişmanlık fayda etmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2020)
Özellikle erken saatler doğaçlama üretilen işler, sanatsal faaliyetler, yeteneklerinizi ortaya koyacağınız spontane aktiviteler için gayet uygun olacak. Aşk konusunda gerçekleri tam olarak görmekte zorlanabileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2020)
Size destek veren pek çok etki ile moraliniz yerinde. Arkadaşlarla olan beraberlikler, önemli organizasyonlar harekete geçirici görünüyor. Başkalarını içine alan, sosyal dayanışma gerektiren konular öncelik kazanacak. Değişik organizasyonları örgütlemek size düşebilir. Gün boyunca önceliğini koruyan iş hayatında ise yapabileceğiniz çok şey var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Şubat 2020)
Kendinizi adaletin savunucusu olarak görüyor ve yaşanan bütün sorunları çözebileceğinizi düşünüyorsunuz. Oysa yaşananların sizinle hiçbir ilgisi yok. Her konuyu çözmek zorunda olmadığınızı anlamanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2020)
İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Şubat 2020)
Parasal durumunuz bu günlerde pek iyi değil. Bu diğer bazı işlerinizle ilgilenmenize de engel oluyor. Bu konuyla ilgili bazı önemli kişilerle görüşmeler yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Şubat 2020)
Bugün çevrenizdeki insanlarla olan diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. Gereğindan fazla samimi ya da gereğinden fazla soğuk davrnamamaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144604 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed