Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2021)
Siz farkında olmasanız da etrafınızda pek çok şey olup bitiyor. Bu konularda neler yapabileceğiniz üzerine düşünmeniz gerekli.Fark yaratmak için cesur olmak gerekebilir. Ödüller yüksek olacak!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Şubat 2021)
Daha önceki bir zıtlaşmanızın acısını çekeceksiniz. Ayrıca bir okul arkadaşınızın sizden beklentileri olduğu ortaya çıkacak. Hırslı insanlardan uzak durmanız yerinde bir davranış olur. Aile toplantılarına zaman ayırın. Sizden yaşça epey büyük bir kadın akrabanız sizin için hoş şeyler planlıyor. Onunla buluşmanızı ertelemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2021)
Düşüncelerinizi çevrenizle paylaşırken geleneklerinizi unutmamalısınız. Yapacağınız ufak bir hata dost kaybına neden olacak. Bugün karmaşık ortamlar hazırlamaya meraklısınız ama öncelikle partnerinizi gönlünü almanız gerekiyor. Onu çok kırmışsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2021)
Kardeş ya da yakın bir akrabanızın çözüm üreten yapıcı tavrınıza ihtiyacı olabilir. Tatlı dil ve inandırıcılık sayesinde çevrenizde her zamankinden daha çok ilgi çekebilirsiniz. Size özel olarak ilgi duyan birileri çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2021)
İşe ait konular, çalışma düzeninizi etkileyen gelişmeler size yansımaya başlıyor. Öncelikle elinizdeki işleri tamamlamak konusunda kararlı ve hızlı hareket etmeyi başarabilirsiniz. Zira çalışma teknikleriniz açısından yenilenmeler ve önemli fırsatlar sizinle olacak. Ancak işte aşırı yorgunlukların getirdiği sağlık konularına karşı dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Şubat 2021)
Para konularındaki mutsuzluğunuz, veriminizi etkilemeye devam ediyor. Önümüzdeki günlerde işyeri sorunlarınızı dile getireceğiniz koşulları bulacaksınız. Ama bazı şeyleri dile getirmekte zorlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2021)
Sevgilinize karşı biraz soğuk davranabilirsiniz. Bu durum gerilim yaratacak. Partnerinize karşı biraz daha sabırlı ve anlayışlı davranmalı, gerginliğinizi ona yansıtmaktan kaçının ve onu zorlamayın. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmalar yapabilir ve ürettiğiniz yeni fikirlerle çok takdir edilip başarılı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Şubat 2021)
Kazancınızın artabileceği yolundaki beklentileriniz, şu günlerde pek gerçekçi değil. Bir süre sonrası için ise böyle bir umut var. Ailenize ait bir paranın nasıl değerlendirileceği konusunda sizin önerilerinize ihtiyaç duyuluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Şubat 2021)
Duyarlılığınız çevrenizdeki insanlar tarafından yanlış algılanabilir. Para konusundaki tutumsuzluğunuzun önüne geçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed