Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Eğer beraberlik yaşamakta olan bir akrepseniz, ilişkinizde birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Tüm bu sorunların olmasını istemiyorsanız dikkatli davranmalısınız. Özellikle kendinize ya da yakınlarınıza ait sırlarınız varsa bunları ağzınızdan kaçırmamanız gerekiyor. Dikkatli olmalısınız. Yakın akrabalarınızın bazı problemleri nedeniyle biraz başınız ağrıyabilir. Eğer olayların daha da büyümesini istemiyorsanız çekimser kalıp konuların fazla içine girmemelisiniz. Ne de olsa sorunların asıl kaynağı olan kişi siz değilsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Bugün sizin için hareketli ve koşuşturmaca ile dolu bir gün olabilir. Sabah saatlerinde gününüzü nasıl geçireceğinizi planlayabilir bazı kimselerle görüşebilirsiniz. Gün içinde bazı sorunlar yaşayabilir ve zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Bu hareketlilik sizi zaman zaman sinirli yapabilir ve istemediğiniz şekilde davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
K: Bugün karşı cins sizinlenasıl ilgileneceğini iyi biliyorve dikkat çekmeyibaşarıyorsunuz. Aşk sizlerepsikolojik destek oluyor veaşksız yaşayamıyorsunuz. Karşıcinsi kışkırtan bir yönünüz var.İŞ: Bugün alacağınız bir takım eleştiriler sebebi ilebiraz üzülebilirsiniz. İş arkadaşlarınızı hafifealmayın. Yoksa işinizden olabilirsiniz.SAĞLIK: Sinir bozukluğu yaşayabilirsiniz.Olayları akışına bırakıp izlemeyi tercih ederseniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Fikir alış verişlerinin ön planda olduğu bir arkadaş grubu ile ya da sosyal bir ortamda bulunabilirsiniz bugün. Amacın ne olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Beraber hareket ettiğiniz insanlarla gereksiz özel bağlar yaratmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Sizi oyalayan işler ve sıkı bir tempo başlıyor. Günlük düzeniniz açısından önemli olan bu konuları öncelikli kılmalısınız. İş ortamında zaman alan uğraşlar ise sıkıntı yaratacaktır. Tamamlanması gereken, biriken işler bazı yorgunluklar yaratabilir. İşte motivasyonunuzu kaybetmemeli, önlemci olmalısınız. Bazı fedakarlıklar yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Herkesi yoran iş yoğunluğu sizi etkilemiyor. Ortak önerilen bir iş yolculuğu sizin üzerinize kalabilir. Çok cazip görülmeyen bu yolculuğun sonunda tahmin edilmeyen bir para var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar ve mutlu günler yaşayacaksınız. Otoriter bir yapıya sahip olmanız iş ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir. Kendinizi kontrol edin ve yapıcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Aldığınız destek sizi epeyce rahatlatıyor, ama bir an önce ayaklarınızın üzerinde durmayı istiyorsunuz. Çok kısa bir süre içinde, uzun süredir umut bağladığınız beklentileriniz gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Temmuz 2018)
Aşk hayatınızda yeni sinyaller var. Bu sinyalleri doğru algılamalı ve doğru yaklaşımda bulunmalısınız. Yoksa çok üzülürsünüz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed