Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Astrolojik hareketlerin destekleyici etkileri bugün üzerinizde olacak. Bu etkiler nedeniyle fiziksel olarak yorgun ve yetersiz, düşünsel olarak dağınık olabilirsiniz fakat karşı cins ilişkilerinde oldukça şanslı bir gündesiniz. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle olan bazı işleriniz sorunlu olabilir. Ayrıca sakar ve kazalara açık durumdasınız. Bazı konularda anlama zorluğu da çekmeniz olasıdır. Bunlara dikkat ederseniz bugün zararsız ve hatta oldukça da kazançlı bir gün olabilir. Bugün gereksiz alış veriş, gereksiz masraflar ve eğer kullanma alışkanlığında iseniz alkollü içeceklere eğilimli olabilirsiniz. Tabii kararınızı bilmeniz ve aşırıya kaçmamanız şartıyla.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Alçak gönüllüsünüz. Bu, elinizdeki değerleri belli bir yere koymanızı sağlıyor. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor. Mutlu bir insanın hoşgörüsü içindesiniz. Bugünlerde iç huzurunuza köstek olabilecek kimi gelişmeleri de gözden kaçırmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
AŞKTA olumlu gelişmeler olacak. İhtiyacınız olan desteği sevdiğiniz kişiden göreceksiniz. Şu günlerde ailenizle birlikte akşam yemeğine çıkın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Ufukta yeni bir aşk görülüyor. Bu da sizi mutlu ve kendine güvenen biri haline getirebilir. Çevrenizdeki herkesin dostunuz olmadığını, dost sandıklarınızın da rakipleriniz olabileceğini görün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Kişisel öncelikleriniz parasal alanı içine almakta. Bu dönem çalışma kapasiteniz size yeni kaynaklar getirebilir. Performansınızın arttığı iş hayatınıza gereken önemi vermelisiniz. Elinizdeki kaynaklar konusunda ise temkinli olmalısınız. Eve ait giderlerin artabileceği şartlar sizi zorlayacaktır. Bütçenizi aşabilecek giderleri en aza indirmeniz bir zorunluluk olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Mükemmel referanslarınız var. Yetkililerinizin sizden beklentileri sandığınızdan da fazla gibi görünüyor. Akşama doğru aranızda yapacağınız toplantı sizin için çok yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir gün. Bu dönemde sevdiğinizin ilgisi çok hoşunuza gidecek. Ona yeterince zaman ayırarak, duygularınızı paylaşın. İşyerinizdeki yeni düzenlemeler konusunda ne kadar doğru kararlar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Umutlu olduğunuz para meselesinde yakında bazı gelişmeler olabilir. Bugün bu gelişmeyle ilgili sevineceğiniz bir haber alabilirsiniz. Küçük harcamalarınız büyük açıklara neden oluyor, bunun önünü kesmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızdan yardım istemek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed