Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2020)
Bugün, hangi cinsiyetten olursanız olun yıldızların üzerinizdeki etkileri nedeniyle kadınlarla uyuşabilmeniz biraz zordur. Siz kadınsanız başka bir kadın arkadaşınıza karşı bilinçaltındaki kıskançlıklarınız aniden yüzeye çıkabilirler ve ona kırıcı davranışlarda bulunabilirsinizr. Sosyal ilişkilerinizin aşırı yoğun olacağı bir gündesiniz. Bütün gün her tarafa koşuşturmanız ve hareket etmeniz mümkündür. Arkadaşlarınızın bazı işleri de sizi gereğinden fazla uğraştırarak zaten kısıtlı olan zamanınızı boşuna sarfetmenize sebep olabilir. Aslında bugün sizden istenen bazı şeyleri reddetmeniz, hele angarya sayılabilecek şeylerden şiddetle kaçınmanız gerekiyor. Zamana fazlasıyla ihtiyaç duyabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Haziran 2020)
Aile yaşantınız ve güvenliğiniz konusunda geçmişten kaynaklanan bazı problemler tekrar ortaya çıkabilir. Bunları tek başınıza çözümlemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşantınızın bu durumdan olumsuz etkilenmemesi için sorunlarınızı paylaşmalısınız. Kendinizi enerjik hissetmenize rağmen, vücudunuzda hassasiyet gözleyebileceğiniz bir gün. Yaşamınızda yenilikler yapmayı arzu edebilir ve bu konuda planlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2020)
AŞK: Bugün sevgilinizi kolunuzatakarak sanki düşmançatlatıyorsunuz. Birliktetoplantılara gidiyor ve sosyalfaaliyetlerde bulunuyorsunuz.Gayet uysal ve neşelisiniz.PARA: Cömert fırsatları çok iyideğerlendiriyorsunuz. Kariyerli ve prestijlioluşunuz insanlar tarafından beğeniliyor. Malisorunlarınızı dışa yansıtmıyorsunuz.SAĞLIK: Yıllar sonra karşınıza dargın olduğunuzbirileri çıkabilir. Eski sorunlar moralinizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2020)
Aileniz için verdiğiniz mücadelenin karşılığını alacaksınız. Musluklar açılmaya başladı. Siz yeter ki yapıcı iletişime zarar verecek fevri bir tavır sergilemeyin. Konuşun ve anlatın. Suskunluk sorunlara çare olmayacak. İhtiyaçlarınızı belirleyin ki almak daha kolay olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2020)
Arsa ve bina gibi taşınmaz mülklerle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle bu konulardaki anlaşmazlıkları daha kolay çözebilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Ayrıca evinizle ilgili ihmal ettiğiniz işlere ağırlık verebilirsiniz. Yenileme veya tamirat işleriniz için uzman arayışına girebilirsiniz. Yorulsanız bile eve dair işlerinizi ertelemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Haziran 2020)
İşyerinizde monoton geçen bir haftayı daha geride bıraktınız. Bu durum yakında değişebilir ve kısa bir iş seyahatine çıkabilirsiniz. Bu gezide ilginç insanlarla tanışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2020)
İlişkinizde kişilik çatışmaları yaşamamak için onun da istek ve ihtiyaçlarına özen göstermeye ve anlayışınızı geliştirmeye çalışın. Kafanızdaki düşünceleri içinizde biriktirmek daha sonra patlama yaşamanıza ve her şeyin daha kötü hale gelmesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Haziran 2020)
Bugün bir miktar daha önlemci olmanızda fayda var. Günün başlarında alacağınız maddi içerikli haberler öğleden sonra daha çabuk davranmanıza sebep olabilir. Spekülatif para hareketleri alacağınız parasal kararlarda etkili olmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Haziran 2020)
Aileniz size çok düşkün. Zaman zaman onların bu düşkünlüğünü kullanma yönünde davranışlar sergiliyorsunuz. Bunlara son vermelisiniz aksi takdirde onların, desteklerini üzerinizden çekmelerine sebep olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed