Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Bugün öğrenmeyi deneyin. Bu yüzden geçmişteki sorunlarınızdan sadece ders çıkarmaya bakın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Kasım 2017)
İletişimin güçlü olacağı aktif geçebilecek bir gündesiniz. Aktivite isteğiniz birçok kısa yol yapmanıza neden olabilir ve bu gezilerde yakınlarınızla görüşme fırsatı bulabilirsiniz. Yakın çevrenizle ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizi güçlendirmek için çaba harcayabilirsiniz. Birbirinize karşılıklı yardımcı olabildiğinizi görmek her iki tarafın da güvenini yerine getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Arkadaşınız olan bir karşı cins bugünlerde sizin aşk hayatınıza girebilir. Yeni bir ilişkiye sıcak bakmasanız da kendinizi ilişki içerisinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Suçluluk hissiyle son günlerde sebepsiz şekilde hareket etmeniz sizi sıkıntıya sokuyor. Sevdiğinizle bir küs bir barışık olmanız ilişkinizin dengesiz hal almasına neden oluyor. Yeni projeniz ilgi görecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
İş hayatınızla ilgili önemli bir dönemdesiniz. Sorumluluklarla ilgili değişiklikler öne çıkarken ilerleme elde edebilirsiniz. Bu günleri iyi değerlendirmeli üstlerin desteğini alarak ilerlemelisiniz. Sizin için başarı anlamına gelen görev değişikliklerine açık olmanız gerekiyor. Aileyi yakından ilgilendiren sorunlar ise bir süre daha önceliğiniz olmaya devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Zihinsel aktiviteniz oldukça olumlu ve sizi güzel bir gün bekliyor. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirin ve yapmak istediğiniz girişimler için bugün adımlar atabilirsiniz. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak şüpheleri bir tarafa bırakıp zaman kaybetmeden harekete geçmelisiniz.Yapacağınız girişimlerde başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Evinizle ilgili konuların gündeminizde geniş yer tutması mümkün. Güvenlik ihtiyacınızın artabileceği bugün, eviniz için yatırımlara yönelebilir, ailenizden size destek olmalarını isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Havalardan çok etkileniyorsunuz ve sağlığınız ile ilgili bazı problemler önümüzdeki günlerde su yüzeyine çıkabilir. Bu konuda dikkatli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed