Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
Sevgiliniz varsa onunla daha romantik ve mutlu anlar yaşayabilirsiniz. İlişkiniz her zamankinden daha hoş ve romantik olabilir. Eğer süregelen bir ilişkiniz yoksa platonik bir aşk dahi yaşayabilirsiniz. Bunların dışında yeni dönemin sizde yaratacagı rahatlık duygusuna kapılarak tembeIleşebilirsiniz. Pratik yönlerinizi kullanmaya bakmalısınız. Duygusal ilişkileriniz yumuşak ve uyumlu etkiler altında. Eğer yalnız bir insansanız istediğiniz takdirde eskiden beri tanıdığınız fakat aranızda birşey geçmemiş olan bir kimseyle yakın kurmanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mart 2021)
Aile yaşantınız ve güvenliğiniz konusunda geçmişten kaynaklanan bazı problemler tekrar ortaya çıkabilir. Bunları tek başınıza çözümlemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşantınızın bu durumdan olumsuz etkilenmemesi için sorunlarınızı paylaşmalısınız. Kendinizi enerjik hissetmenize rağmen, vücudunuzda hassasiyet gözleyebileceğiniz bir gün. Yaşamınızda yenilikler yapmayı arzu edebilir ve bu konuda planlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
Olaylar karşısında baskın çıkmak için her şeye başvuruyorsunuz. Bugün hisleriniz oldukça yoğun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
Yaşadığınız ilişki bitmek üzere. Bir arkadaş topluluğunda tanıştırıldığınız kişi bugünlerde sizi arayabilir. İş hayatınızla ilgili düşüncelerinizi hayata geçirmek için başkalarının desteğine ihtiyacınız var. Kimseye yerine getiremeyeceğiniz sözler vermeyin. Bugün şans oyunlarından uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
Düşüncelerinizi yenilediğiniz bu dönem çok yeni adımlar atıyorsunuz. Özellikle işle ilgili projelerin devreye gireceği bu dönem başarı sizinle. Yakın çevrenizle ilgili sorumluluklar, kısa yolculuklar ise zorlayıcı olabilir. Ãœzerinde çalıştığınız eğitsel bir konu hakkında değişik fikirler üretebilir, güçlü konuşmalarla başkalarını etkileyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mart 2021)
Gururunuzu okşayan duyumlar sizi keyiflendiriyor. Sonradan üstün yetenekli olarak tanımlayacağınız biriyle tanışacak, gelecekteki ilişkilerinizde mesleki kazanımlar sağlayacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mart 2021)
Ödemelerinizi kapatmak için bugünlerde önemli bir kaynak elde edebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz size ait bir paranın gecikmesi, bu parayla ilgili olan işi biraz sıkıya almanıza neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mart 2021)
Çevrenizle olan ilişkilerinizin hızlı değişiklikler göstereceği bir gündesiniz. Kısa yolculuklar mümkün görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed