Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Eski dostlarınızdan gelen ani iletişim talepleri ile bir anda şaşkına dönebilir söyledikleri karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyebilirsiniz. Çalışma ortamınızda gelişen psikolojik baskılara karşı dikkatli olmalı, sizi ezmelerine izin vermemeli haksız taleplerine karşı boyun eğmemelisiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle yaşayacağınız krizlere karşı ayrıca dikkat etmenizde fayda var. Sabırlı ve hoşgörülü olmak her zaman ve her yerde en erdemli davranıştır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Aile ilişkileriniz, bugünlerde biraz daha ilgi ve özen gerektirebilir. Bugüne kesmiş olduğunuz önemli randevunuzdan istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Ama sabrederseniz bu, uzun vadede sizin kazancınıza olacak. Kolay ikna olan biri değilsiniz. Bu niteliğiniz bazı durumlarda ters tepkiler verebiliyor.Yakında özlem gidereceğiniz bir kavuşmanız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
AŞK: Bugün aşk konusunda birazmelankoliksiniz ve taşkınlıkyaratabilirsiniz. Son dereceduygusal olduğunuz gündesiniz.Bunalım yaratacağınıza çıkın,gezin tozun üzerinizdeki negatifenerjiyi hemen yok edin.İŞ: Üretkenlik ve yenilikte üzerinize yok ama bugünçok durgun oluşunuz işinize de yansıyor. Malikonularda disiplini elden bırakmamalısınız.SAĞLIK: Bugünlerde sağlığınıza her ne kadarönem vermeseniz de gayet iyi durumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Aşkla arkadaşlığı çok kolay bir birine karıştırıp rahatça yanılabileceğiniz bir gündesiniz. Söylenen sözlerden derin anlamlar çıkarmadan, hareketlerin size özel ve kasıtlı yapıldığını düşünmeden önce yüreğinize kulak verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Sizi dinamik kılan pek çok iş gündeme geliyor. Tamamlanması gereken konuları üzerinden geçmek adına hevesli olacaksınız. Kariyerde yeni bir süreç belirlemek, başlangıçlara odaklanmak için daha kararlı adımlar atıyorsunuz. Ancak şu dönem daha sabırlı olmalısınız. Zira kendinizi göstermekten çok var olan koşulları korumak önemli. İlişkilerde zorlu bir dönem söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ocak 2018)
İşin çoğunu siz yapıyorsunuz, ama sessiz sedasız çalıştığınız için kimileri bu emeğinizi görmezden geliyor. Yine de taktir edeniniz çok denilebilir. Bugün iş arkadaşlarınızla sosyal bir aktivite yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Bugünlerde maddi durumunuzda endişe duyulacak bir şey görünmüyor. Geçen sıkıntılı döneminizde aldığınız destekler, bugünleri daha salim bir kafayla geçirmenizi sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Başarılarınıza yeniden bir bakarsanız, biraz daha iç huzuruyla çalışmanız mümkün olacak. İş güvenliğinizle ilgili endişeleriniz gittikçe fobi haline geliyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed