Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Bu dönemde yakın akrabalarınızdan, genç bir insanla münakaşa etmeniz mümkündür. Eğer gerekli dinlenme şartlarını sağlayabilir ve kafanızı değişik konularla meşgul edebilirseniz olumsuzluklarla da karşılaşmazsınız. Olayların siz de farkındasınız. Böyle gelmiş, böyle gidemez. En sonunda bir yerlerde patlayacaktır. Deneyimli kimselerin tavsiyelerini dinleyerek önce sıradan işlerinizi düzene sokun ve daha sonra sevdiğiniz insana gereken ilgiyi gösterin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Bugünlerde yeni bilgilenmeler yeni açılımları getirebilir. Sistemci karakteriniz, kendi dışınızdaki birtakım plansızlıklara destekler vermek durumunda kalabilir. Bu anlamda zihinsel yorgunluklar söz konusu. Bir sorunda durumu çözmeniz istenecek, ama siz kendinizi sıkışmış hissedeceksiniz. Kişileri kırmadan bu süreci atlatmanız biraz zor gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
AŞK: Kendinize çokgüveniyorsunuz ve birazdakibirlisiniz. Böylece sevdiğinizkişi sizi duyarsız zannedebilir.Ona daha şefkatle yanaşın. Aksihalde emekleriniz boşa gider.PARA: Bireysel özgürlüğünüzüsavunarak bağımsız iş yapmaya çalışıyorsunuz.Oysa siz ekip çalışmalarınızda daha başarılısınız.SAĞLIK: Günlük hayatınızda bazı isyankartavırlarınız öfkelenmenize sebep oluyor. Oysakendinizi yok yere bu kadar öfkelendiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Eş ve partnerlik konularında olumlu olanı geliştirme, olumsuzlukları da bir şekilde tatlıya bağlayıp huzur elde etme şansı bulabileceğiniz bir gün. Ortak ilgi alanlarını ön plana çıkarmakla bu uğurda hızlı yol alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Bugün gerek iş gerekse yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde denge ve huzur temaları öne çıkıyor. Zıtlaşmalardan ve tartışmalardan uzak bir gün geçirmek isteyeceksiniz. Yakınlarınıza olduğu kadar rakiplerinize de oldukça anlayışlı davranabilirsiniz. Süren davalarla ilgili olumlu haberler alabilir, lehinize olacak anlaşmalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
İş yerinizde keyifsiz bir gün geçireceksiniz ve bu nedenle bazı işlerinizi yarım bırakacaksınız. Tatile çıkıp kafanızı toparlama arzusunda olabilirsiniz ve bu konudaki bir gelişmeyi önümüzdeki günlerde yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Parasal sorunlarınızı hızla yoluna koyuyorsunuz. Maddi sıkıntı içindeki bir arkadaşınızın istediği yardım sizi düşündürüyor. İstenen yardımın miktarı sizi zorlayacak ölçüde, ama yinede denkleştirip vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Sinirlerinize zaman zaman hakim olamayacağınız bu gün, sevdiklerinizi kırmamaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed