Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2021)
Gerginlik yaşadığınız kişilerle ilişkilerinizi rayına sokabileceğiniz günlerdesiniz. Bazı ilişkilerinizde sınırları aşmak isteyebilir veya aşabilirsiniz. Sahip olamayacağınız şeylerin sizi çekme ihtimali yüksek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Koç burcundaki Ay’ın gün genelindeki uyumlu açıları ilişkiler açısından anlaşmazlıkları körükleyen günlerde olmamıza rağmen, bugün kendimizi daha rahat ifade edebileceğimize, işlerimizin veya ilişkilerimizin daha rahat ilerleyebileceğine dikkat çekiyor. Akşam saatlerinde konusunda uzman, tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle diyaloglar artabilir, yardımlar, tavsiyeler veya jestler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Haziran 2021)
Çevrenizde birbirinden farklı pek çok insan var. Hepsiyle iyi ilişkiler içindesiniz. Ama bu farklı kişileri bir araya getirme ısrarcılığınız olumlu karşılanmıyor. İnsanların kendi seçimlerine razı olmak durumundasınız. Sabah saatlerinde yapacağınız bir program, ancak akşama doğru gerçekleşecek. Yakınlarınızdan biriyle ilgili sevindirici bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2021)
AŞK: Çekingensiniz. Bugünpartneriniz, bu huyunuzu bildiğiiçin rahatlamanız amacıyla sizearkadaşları ile birlikte birsürpriz hazırlayacak.Bulunduğunuz ortamda hoşvakit geçireceksiniz.PARA: Paranız üzerindeki yatırım düşüncelerinizbugün olmamalı. Şansınız açık değil. Özelliklebüyük yatırımcılar bazı konuları askıya almalılar.SAĞLIK: Birilerini kırmamak adına kendinizimanevi yönden güçsüz hissedebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2021)
Yakınlarınızla ve iş arkadaşlarınızlaaranızda kriz niteliğinde duygusalpatlamalar yaşanabilir bugün. Düşünmedenyapılan hareketler, sonununnereye varacağını hesaplamadan edilenlaflar sizi zor duruma düşürebilir. İnatlaşmayagirmeyip olayı zamana bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2021)
Burcunuza geçen Ay size tutkulu ve kararlı olacağınız etkiler getiriyor. Ancak duygusal açıdan zorluk yaratan şartları bilerek hareket etmelisiniz. Yakın çevrede artan iletişim ve getireceği destekle ilerlemeye çalışabilirsiniz. Yeni başlangıçlarınız ortak çalışmaları içine alacak şekilde gelişebilir. Maddi güven aradığınız bu dönem gelecekle ilgili planlarınıza bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Haziran 2021)
İşyerinizdeki bazı olumsuz alışkanlıklarınızdan vazgeçmelisiniz artık. Özellikle şu sıralar çok dedikodu yapıyorsunuz ve çok göze batıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2021)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Haziran 2021)
Yeterince birikiminizin olmayışı sizi yeni arayışlara sokacak. Parayı sizin için daha anlamlı bir şey haline getirebilmelisiniz. Olmayınca pek problem etmiyorsunuz, ama bu aralar bazı ihtiyaçlarınız sizi sıkıştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Haziran 2021)
Ãœstünde uzun süredir düşündüğünüz, ama harekete geçemediğiniz problemler çok daha ön plana gelebilir. Sabırlı olun ve karamsarlıktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed