Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2019)
Bu ay aşk hayatınızı, sevgi temalı ilişkilerinizi veya yaratıcılık gerektiren ilişkilerinizi ilgilendiren başlıklarda bir aydınlanma sürecindesiniz. Değişiklikler veya yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Maddi açıdan ani ödemeler veya koşullar yüzünü gösterebilir. Arabalar ya da teknolojik cihazlarla ilgili finansal bütçe ayırmak gerekebilir. Bulunduğunuz firmanın veya çalıştığınız alanın genel şartlarında oluşan değişiklikler sizi de etkileyebilir. Yeni hobilere başlayabilir, yaratıcılığınızı aktif şekilde ortaya koymak isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mart 2019)
Yaratıcı günleriniz. Bunun getirdiği fırsatlarda fark edilir artışlar söz konusu. Bu fırsatların getireceği olanaklar, yenilerinin zeminini hazırlayacak. Kişiliğinizi belirleyen temel özellikler birçok alanda belirginleşebilir. Bugünlerde eş, dost beraberliklerinde tamamlanamamış birtakım şeyleri yerine oturtma çabaları içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2019)
Son günlerde ilgisizliğinizden yakınan insanlar var. Partneriniz ve arkadaşlarınız sizden uzaklaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2019)
Bugün özellikle iletişim, yolculuk ve bilgiye ulaşmak konularında kendinizi partnerinizin güven veren ve iş bitirici yaklaşımlarına teslim edin. Bırakın kontrol bugün onda olsun ve sizi sorunlu denilecek işlerden kurtarsın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2019)
Çalışmalarınızın karşılığını alabileceğiniz gelişmeler var. Ortak aktivitelerin getirdiği uğraşlar sizi oldukça yapıcı kılmakta. Başkaları ile yeni organizasyonlar içinde ortak hareket edebilir, etkinliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentileriniz ve planlarınız ise bazı sorunlar taşıyor. Sosyal hayatın getirdiği hareket size yeni fikirler verecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mart 2019)
Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerlerin olduğunu bilmeniz sizi rahat davranışlar içine sokuyor. İş yerinizin size ihtiyacı var. Ama bu tam bir iş güvenliği anlamı taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2019)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mart 2019)
Son zamanlarda sınırlarda geziyorsunuz. Bazı tedbirlere ihtiyacınız olacak. Alım satım meselelerinde birtakım sıkıntılar, önümüzdeki günler içinde kapınızı çalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mart 2019)
Duygusal yaşamınızda yaklaşan fırtınalar, hayatın boyu tutunduğunuz bütün dalları kırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed