Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Birine samimi ilgi gösterip duygusal olacaksınız. Bu kişi bir Aslan ise dikkatli ve ciddi olmanızı tavsiye ederim. Ve bir de daha anlayışlı olun. Beklemediğiniz kimseler size kalıcı misafir olarak gelebilirler. Kendinizi kanıtlama isteğiniz artacak ve ilişkilerinizi bu düzeyde davam ettireceksiniz. Böylece size engel olabileceğini düşündüğünüz şeylerin ortadan kalktığını göreceksiniz ama özellikle ikili ilişkilere dikkat etmelisiniz. Davranışlarınız, çevrenizdekiler üzerinde uyumsuz bir kişi izlenimi bırakıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Sizi çok ilgilendiren bir konuda, aşmanız gereken bazı detaylarla karşılaşabilir, bunları çözmeden konuyu bir bütün olarak göremeyebilirsiniz. Bugünlerde iç dünyanız hareketli ve karmaşık. Herkesin hayata başka pencerelerden baktığını arada bir de olsa, unutabiliyorsunuz. Arkadaşlık konularındaki tutarlılığınız size sonsuz krediler sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Kendinizi bugün aktif ve güçlü görmeniz, zor işlerin üstesinden geleceğinize işaret ediyor. Bu konuda partnerinizin yardımını göreceksiniz. Onun iyilik yapma isteği bir hayli güçleniyor. Sizi daha iyi anlamaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Bugün konuşmalarınızla insanların tepkisini çekmemeye, ses tonunuzu ve vurgularınızı ayarlamaya gayret edin. Baskı ve otoriteyle bağırarak elde edeceğiniz sözlü savaşlar herkesi yıpratacaktır. Trafikte de sakin olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Çalışma düzeninizi değiştiren temalar sorumlulukların artığını gösteriyor. Bir süre daha sıkı çalışıp, eldeki konuları tamamlamaya çalışın. Gün ortasından sonra ortaklıklarınızı ilgilendiren önemli gelişmelerin içinde olacaksınız. Karşı tarafa bağlı kalmanız gereken konular sizi zorlayabilir. İlişkilere ve ortaklıklara sınırlarınızı yeniden çizdiğiniz bu dönem işbirliğine açık olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Para konularındaki mutsuzluğunuz, veriminizi etkilemeye devam ediyor. Önümüzdeki günlerde işyeri sorunlarınızı dile getireceğiniz koşulları bulacaksınız. Ama bazı şeyleri dile getirmekte zorlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Hoşlandığınız kişiye ısrarcı davranmakla hata yapıyorsunuz. Karşınızdaki kişinin zamana ihtiyacı olabilir. Duygularınızı açığa çıkarmama kararlılığınız, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engellememeli. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Yakın bir zamanda para haberiniz var. Kısa bir sevincin arkasında uzun düşünceler, endişeler gelebilir. Para idaresinde oldukça mahir oluşunuz, sizi birçok kaygıdan uzak tutabiliyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2018)
Bugün yorulmamaya ve enerjinizi doğru kullanmaya özen göstermelisiniz. Dinlenmek için kendinize bol bol zaman ayırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed