Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Çalışma ortamınızda oluşan ani oluşumlarla ilgili bazı sırlar ve gizlilikler umulmadık bir şekilde ortaya dökülebilir, bir anda kendinizi aldatılmış gibi hissedebilirsiniz. Olayları hemen değerlendirmek yerine kariyerinizin devamı açısından biraz daha sakinliğinizi korumanız da fayda var. Er geç gerçeği öğrenecek akla karayı birbirinden ayıracaksınız. Bu anlamda zaman her şeyin ilacı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Bir sağlık sorunu ile uğraşıyorsunuz. Böyle konulardaki fedakar dayanışmalarınızı kimse inkar edemiyor. Bugün dünkünden biraz daha keyiflisiniz. Bazı yaşanan olaylar kolay, kolay unutulmuyor, ama birçok olay da yaşandığı yerde unutulup gidiyor. Ama siz pek ayrım yapmıyorsunuz. Bazen, ufak bir kırgınlığı bile ömür boyu sürdürebilme beceriniz olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Kartınız İmparator... Gerekli gereksiz size sunulan her teklifte girişimlerde bulunuyorsunuz. Destekleyenlerinizin az olduğunu biliyorsanız kendinizi sınırlamayı da bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Bugün bir topluluğa fikirlerini savunmak konusunda sözcülük edebilirsiniz. Herkes adına konuşacaksanız mutlaka fikir birliğinden emin olun. En azından bunun öncesinde, fikir beyan edenlerle mutlaka anlaşma sağlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Sosyal odaklı çalışmalar ve getirdiği sorumluluklar sürüyor. Biraz dışadönük olmalı, sosyal açıdan canlı koşulları yaşamalısınız. Zira gün ortasından sonra gündeminiz değişecek. Sizi karamsar kılan ve ruhsal açıdan zorlayan etkiler öne çıkabilir. Kendinizi ve ilişkilerinize olan bakışınızı sorgulamak, bırakılması gereken geçmişle ilgili meseleleri çözmeniz söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Bugünlerde tüm iş ilişkilerinizde her zamankinden çok hassasiyet içinde olmanız gerekiyor. İlişki problemleri yaşıyorsunuz. Serinkanlı yaklaşımlar, ciddi boyutlarda yaşanan problemlerin ciddiyetini azaltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Paranızı mülke yatırmanızla ilgili aldığınız akılları pek değerli bulmuyorsunuz. Paranızın daha hareketli alanlarda olmasını istiyorsunuz. Yakında bu düşüncede bir fikir vereniniz de olacak, ilgileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed