Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Yapılacak çok iş var, bir an önce harekete geçmeli, hızlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Ufak bir çabayla bazı kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Özel planlar, romantik ilişkiler ve verilecek sözler güne değer katabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz. Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine yol açıyorsunuz. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendiriyor. Sevindirici bir haberiniz var. Ama içindeki sevinç sizin haberi ne kadar değerlendirebileceğinize bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Kartınız Bilim... Gösterişli ve şık giyinmek, marjinal olmak istiyorsunuz. Her duruşunuzda zarafet var adeta. Karşı cinsin tüm dikkatini üzerinizde topluyorsunuz. Rahat davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Güçlü kişiliğinizi ve etkileyici ifade becerinizi gösterme fırsatı yakalayacağınız olaylara dahil olabilirsiniz. Konu sizinle birebir alakalı olmasa bile önemli bir role bürünmeniz beklenecek. Eğer fazla ısararcı olursanız geri tepebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Yapabileceğiniz çok şey bulacaksınız. Yeteri kadar hazırlandığınız bu dönem iş hayatında tutarlı sonuçlara odaklısınız. Grup çalışmalarını içine alan sorumluluklar ise akıcı biçimde ilerlemeye başlıyor. Mesleki konularda yeni arayışlar içinde olacaksınız. Kendinizi sıkı ve disiplinli çalışmanız gereken şartlara hazırlamalısınız. Tamamlanması gereken işler yoğunlaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Önümüzdeki günler, yeni bilgiler için yatırım yapacağınız günler olabilir. Mesleki eğitiminiz için bir fırsat çıkabilir. Becerilerinize biraz daha bilgi eklemek gerektiğinin farkındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Önünüze kadar gelen fırsatları kullanabilmeniz için kendinize şans tanıyın. Mesleğinizi geliştirmek için yeni düşünceler üretebilirsiniz. Gerçekleri sakin bir şekilde değerlendirmeniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacak. Sahip olduğunuz şeylerin değerini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Harcamalarınızı kısıtlamanız gereken bir gündesiniz. Sağlık ve eğitim ile ilgili bazı masraflarınız olabilir. Alışverişlerden bir süre daha uzak durmanız gerekecek.İş Yaşamı : Gelecek günler için umutlanacaksınız ve bu sizin temponuzu olumlu yönde etkileyecek. Ortak umutlar, eklentiler içinde olduğunuz insanların olumlu elektrikler alıyorsunuz. İşyerinizdeki gelişmeler sizi canlandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Temmuz 2018)
Kendi kendinize ürettiğiniz gerginlik, iş ilişkilerinizde sizi üzücü durumlara sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed