Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2019)
Eski dostlarınızdan gelen ani iletişim talepleri ile bir anda şaşkına dönebilir söyledikleri karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyebilirsiniz. Çalışma ortamınızda gelişen psikolojik baskılara karşı dikkatli olmalı, sizi ezmelerine izin vermemeli haksız taleplerine karşı boyun eğmemelisiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle yaşayacağınız krizlere karşı ayrıca dikkat etmenizde fayda var. Sabırlı ve hoşgörülü olmak her zaman ve her yerde en erdemli davranıştır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Nisan 2019)
Her konuda kararlılık gösterebileceğiniz bir gün. Bugün, gerilimler yaşasanız bile bunu kolayca halledebilirsiniz. Bugün büyük değişiklikler peşinde koşmamakta fayda var. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte geçmişe ait konuları gözden geçirmeniz gerekebilir. Yakın ilişkilerinizde duygusal gerilimler yaşamanız mümkün
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2019)
Kartınız Bilim... Bu kart size bugün birçok başlangıçları işaret ediyor. Sizlerin zaten özelliği hep yeniliklere oy kullanmak. Öğrenmeye çalışmıyor, pratik yapmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2019)
Bugün enerjiniz çok yüksek olacak. Ancak bu nedenle oraya buraya koşturma ve “her şeye yetişmeye çalışayım” diye sakarlıklar yapıp tökezleme riskiniz de var. Fazla enerjinizi harcayacak güç gerektiren işlere yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2019)
Sahip olduğunuz zamanı oldukça verimli geçirebilirsiniz. Yeni hobiler ve keyif veren uğraşlarla mutlu olabilirsiniz. Hayatı daha güzel algılamak ve yaratıcı konularda daha farklı dallar denemeye bakmalısınız. Çocuklarla ilgili konular ise oldukça akıcı ilerleyecek. Aş hayatınızda esen olumlu rüzgarlar sizi bir hayli heyecanlı ve tutkulu kılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Nisan 2019)
İşlerinizde üstün bir çalışma temposu yakalamanız mümkün. Risk alma konusunda hevesiniz yüksel olabilir. Kendinize güveninizin oldukça yüksek olacağı bugün, iş konusunda önemli adımlar atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Nisan 2019)
Hoşlandığınız kişinin sizi aramasını beklemek zaman kaybı gibi görünüyor. Bugün yeniden karşılaşma fırsatı doğabilir, bunu değerlendirebilirsiniz. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Nisan 2019)
Ani kararlar vermemelisiniz. Bu sizi maddi zararlara uğratabilir. Şu günler, para kaybı için hiç de uygun görünmüyor. Birçok masrafı kapattığınızı düşünürken, biraz iyimser baktığınız belli oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Nisan 2019)
Bugün çevrenizdeki insanlarla olan diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. Gereğindan fazla samimi ya da gereğinden fazla soğuk davrnamamaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed