Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
İlişkiler yoluyla huzuru yakalayacağınız bir gün. Yakın çevrenizin anlayışlı davranışları ve yardımsever adımları ile agresyon enerjinizi çok daha rahat bir şekilde tolere edebilecek, kendinizi manevi yönden oldukça rahatlamış hissedebileceksiniz. Fiziksel çekiciliğiniz ve karizmanız bugün göz dolduruyor olacak. Bu anlamda istediğinizi elde etme konusunda bugün bu özelliğinizden tamamen faydalanabilir, bir iş görüşmesi veya ikili ilişkilerde kullanmanız yararınıza bir sonuç getirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Son zamanlarda aile meselelerine her zamankinden fazla eğilmeniz herkesi mutlu ediyor. Bugün keyfiniz pek yerinde değil, hafta sonunuzu tam istediğiniz gibi değerlendiremediniz. Daha başka hazırlıklarınız, daha başka beklentileriniz vardı. Pek haz almadığınız biriyle, isteğiniz dışında bir arada olmak zorunda kaldınız. . Ailenize sevinç ve şaşkınlığı bir arada yaşatıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Mantığınıza düşkünlüğünüz son günlerde partnerinizi kırmaya başladı. Ona karşı soğuk davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Modayla ilgilenenler için ruha ve göze hitap eden yeni tasarımları ortaya çıkarma günü. Bir iş yemeğinde alınacağınız cömert bir teklif sizi onore edecektir. Elinize geçen parayla öncelikle konut sorununuzu gidermeye çalışın. Aşk hayatınızdaki durgunluk sona ermek üzere. Sağlığınız çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Para ve işe dair hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Olumlu enerjilerin ve çalışkanlığınızın birlikteliği kazançlarınızı arttırabilir. Büyük ölçekli projeleriniz için destek bulmanız daha kolay olacak. Fikirlerinizi dile getirmek için beklemeyin. Harcamalarınız olabilir. Ancak gelirlerinizi arttırmak için bu harcamaları yapmak durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ocak 2018)
İş yaşamınızda bazı yenilikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süreden beri beklediğiniz gelişmeler bugün olabilir yada bu anlamda önemli adımlar atabilirsiniz. Ani bir karar verebilirsiniz ve hemen eyleme geçmek isteyebilirsiniz. Çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz. İletişimsel anlamda bağlarınız güçlenirken yeni planlar yapma eğilimindesiniz. Yapacağınız girişimlerde dikkatli olmalı ve ani kararlar almamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmeyeceğiniz bir gündesiniz ve istediğiniz şeyler için beklemyi bilmeyeceksiniz. Ancak bu eğiliminizin size ilerleyen günlerde zararlı sonuçlar getirebileceği unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Ailenizde ilginize muhtaç bir yakınınıza gereken ihtimamı da göstermeyi ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed