Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Eğer çalışıyorsanız, fikir ve düşünce yönünden de bu dönem sizin için zengin geçecektir.Orjinal ve değişik fikirleriniz iş ve mesleki yaşamınıza başarı katacaktır. çevrenizde yükselecek ve saygınlık kazanacaksınız. Zihinsel yönden aktif olmanız fikir alışverişine verdiğiniz önemi gündeme getirecek. Yakın çevre ve genel çevrenizde sizinle konuşabilecek ve tartışabilecek kimseleri seçeceksiniz. Başkaları ile fikir alış verişi yapmaktan hoşlandığınız bir gündesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Yapmak isteyip de yapamadığınız birçok arzunuz var. Şu günlerde gözle görülür bir doyumsuzluk içindesiniz. Bundan kurtulmak için arzularınızı tek tek ele alıp elde etmeye çalışmanız gerekiyor. Her akşam yeni, yeni insanlarla tanışıyorsunuz. Bu insan çokluğu, köklü ilişkiler kurmanızı önlüyor. Yakın bir günde uzaktan konuklarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Kartınız Seçim... Bugün karşınızda haddini bilmeyen birileri çıkabilir ve bir anda onlardan nefret edebilirsiniz. Oysa eskiye bağlanan bazı hesaplamalar da olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Uzun süredir doğru zamanlamayı yapamadığınız için ilişkinizi düşünme fırsatını bulamadınız. Sevdiğiniz kişinin dikkatini çekmek istiyorsanız elinize geçecek fırsatları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Bugün iş ortamındaki huzurunuzu riske sokabilirsiniz. Dostlarınızı kırmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Haftaya oldukça kararlı bir tutumla başlıyorsunuz. Ay burcunuzda ilerlerken, kendinizi yenilenmeler içinde bulacaksınız. Yeni başlangıçlarınızı bilinçli biçimde ortaya çıkarabilirsiniz. Ancak sizi duygusal açıdan etkisi altına alabilecek gelişmeler de var. Eve ya da babaya ait sorunlar bazı mücadeleler getirecektir. Akışta kalmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ocak 2021)
İşinizle ilgili konularda son derece isabetli kararlar alabilir ve başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Ortak proje ve çalışmalarda gerçekten göz dolduruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Değişik etkilenmeler altında vereceğiniz bir karar, size kazandıracak.Olumlu gelişmelere hazır olun. Sabırlı davrandığınız gelişmeler yakında yüzünüzü güldürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Dikkatli olmanızda fayda var, zira bugün kontrol edemediğiniz olaylar sizi zor durumda bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed