Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Bugün ilişkilerde istediğiniz ve baskıyla yönlendirmeye çalıştığınız her konu ters tepebilir. Bu anlamda karşı tarafı anlamaya, dinlemeye ve hak vermeye açık olmalısınız. Nasıl ki size baskı kurulmasını istemiyorsanız siz de partnerinize karşı yapmamalısınız. Bugün biraz ilişkilerde karşı tarafı kendi haline bırakmalı, onun da kendine göre bir hayat felsefesi olduğunu benimsemeli ve karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde ilişkinizi yürütmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2018)
İş, aşk ve sosyallik dengeleriniz mükemmel, hepsini bir arada yürütebiliyorsunuz. Epeyce zamandır içinde olduğunuz bir uğraşın, bir anda hayatınızın ilklerinden olması çok mümkün. Bu gelişme sizi yeni tasarımların içine sokabilir.Yakın dostlarınızı biraz risk taşıyan bir katılıma dahil etme çabalarınız var. Umduğunuz katılımı sağlayamayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Karşı cinsin dikkatini çekiyorsunuz. Bu durumda hemcinsleriniz kıskanmaya başlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Eğitim ya da sunum gibi hazırlık gerektiren bir iş ve yer değişikliği planı varsa rahat ilerleyeceğiniz ve fikirlerinizi anlatan görüşmelerde başarı elde edeceğiniz bir gün. Eş ya da iş ortağınızın desteği size fırsat kapıları açılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Sizi değişimin ve yeniliklerin beklediğini söyleyebiliriz. Gün ortasından sonra içinizden geldiği gibi hareket edecek, hayat bakışınızı geniş tutacağınız planlar yapacaksınız. Yeni kişilerle bir araya geldiğiniz son dönemin getirileri, alacağınız haberler harekete geçirici olacaktır. Uzun zamandır görmek istediğiniz yerlere yolculuklar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Son günlerde verdiğiniz bazı kararlardan geri adım atmanız gerekecek. Bugünlerde almanız olası kimi teklifler, kesmiş olduğunuz bazı umutları yeniden yeşertebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Maddi konulardaki akılcı tutumlarınız sayesinde bugün bir kazanç elde edebilir ve bu kazancı doğru olarak kullanmak eğiliminde olabilirsiniz. Para konularında şanslı bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Sevgiliniz güven istiyor. Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed