Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
İletişim halinde olur ve düşüncelerinizi paylaşırsanız ikili ilişkileriniz ve özel ilişkileriniz düzene girebilir. Ekip çalışmalarına yatkın olmanız ve gelecek planlarınızı büyütmeniz evde veya iş de daha fazla şey başarılmasını sağlayabilir. Sezgilerinize güvenin. Gün geneli: Alternatiflerimizden faydalanabileceğimiz zaman geldi. Sonunda sürekli muatap kaldığımız soruları, şüpheleri veya askıda kalan problemleri çözebiliriz. Başarıya giden yolda bazı sürprizlerle ya da bazı alanlarda yavaşlanılmasını gerektiren düzeltmelerle karşılaşabilirsiniz. Ancak üzülmeye gerek yok, öyle ya da böyle, yakın veya uzak gelecekte planlarınız, programlarınız, ürünleriniz v.b herhangi bir konuda işler sizin yararınıza şekilde sonuçlanacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Nedense bugün içinizde bir savurganlık arzusu var. Paraları saçmak istiyorsunuz. İyi bir gün geçirmek istemenizin yanında, bunun başka bir nedeni daha olabilir. Birkaç zamandır eli sıkıya çıkan adınızı kurtarmak istiyor da olabilirsiniz. Bugün yaşamınıza girecek yeni insanların çok anlam yüklemiş olduğunuz bazı eski arkadaşlıklarınızdan daha tatmin edici olduklarını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Kartınız Koruma... Korkup kaçtığınız konuların üstüne gitmeniz sizin için faydalı olacak. Maddi ve manevi çıkarlarınızı sizin kadar kimse gözetmez. Herkese güvenmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Aileniz için yeni bir kaynak yaratmak adına şans kapınızı çalacak. Güçlü ve söz sahibi kişilerden bu konuda gelecek desteğe sırtınızı çevirmeyin. Bu durum hazıra konmak anlamına gelmiyor. Siz çabalamasaydınız ve onlar size inanmasalardı bu desteği kesinlikle vermezlerdi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Son derece verimli bir gün içindesiniz. Takım çalışmaları ve başkalarına yararlı olacağınız dernekleşme konuları öne çıkabilir. Sizi sorumlu kılan bu uğraşlara rağmen destek göreceksiniz. Başkalarının fikirlerinden yararlanarak işlerinizi sonuçlandırmak mümkün. Sosyal hayatınıza ve arkadaşlıklara gereken zamanı ayırmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedebileceğiniz bir gün. Bugün, tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar çok daha verimli olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte oldukça zorlanıyor olabileceğiniz bugün, planlarınızda değişiklik yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Ona bağlılığınız ileri boyutlarda, fakat karşılık verip vermemek de kararsız kalacaksınız. Rekabet halinde olduğunuz biri var. Bu kişi bencil, düşünmeden karar veren, tartışmacı hükmeden, kıskanç, baskı yapan, sert birisi. Sizinle daima rekabet halinde. Ona karşı dikkatli ve temkinli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Maddi olarak rahatsınız fakat planladığınız bir harcama için yeterli parayı bir türlü denkleştiremiyorsunuz. Bugünlerde kredi yada yakınlarınızdan borç almayı düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Bazen çok dalgın oluyorsunuz. Dikkatli olun. Patronunuz her zaman iyi niyetli olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed