Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Maddi konularda yeni başlangıçlara işaret eden 10 günlük süreçtesiniz. Ek gelirler, yeni bir iş, mevcut iş de maaş ya da prim artışı, yeni yatırımlar, mevcut yatırımlarda yapılacak yeni düzenlemeler, yeni müşteriler ya da tıkanıklık yaşanan ödemelerle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir veya harcamalarınız gereğinden fazla artabilir, lüks alımlar gerçekleştirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Her konuda kararlılık gösterebileceğiniz bir gün. Bugün, gerilimler yaşasanız bile bunu kolayca halledebilirsiniz. Bugün büyük değişiklikler peşinde koşmamakta fayda var. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte geçmişe ait konuları gözden geçirmeniz gerekebilir. Yakın ilişkilerinizde duygusal gerilimler yaşamanız mümkün
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
AŞK: Derin hisleriniz veönsezileriniz bugün çok yüksek.Duygusal anlamda bağınız çokgüçlü karşı cinsle uyumunuz budurumda göz dolduruyor.Zıt gibi görünseniz de müşterekbirçok yönünüz var.İŞ: Aklınıza esen her şeyi yapmaya gayretediyorsunuz. Bugün yönetici gezegeniniz Marsüzerinizde olumlu hava yaratsa da zekanızı güçlükullanmalısınız. Yatırımlardan uzak durun.SAĞLIK: Bugün midenizde kramplar oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Size benzer yönleri olan insanları itici bulmayın. Farklı özellikler taşıyan bu kişilerin fikirleri ilginizi çekebilir. Aşkta son dönemeçtesiniz. Bunu atlatırsanız herşey normale dönecek. Kaprisli insanlardan uzak durarak gönlünüzün burkulmasını önleyebilirsiniz. İşinizdeki olumsuzluklar bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Bugün görev ve sorumluluklarınız açısından önemli değerlendirmeler yapabilirsiniz. Toplum önünde olmayı gerektiren konularda isteklisiniz. Duygularınızı gizleme eğiliminde olan Akrepler için zorlu bir gün olabilir. Hafta başında zihninizi meşgul eden durumlar sonuçta kendinizle yüzleşme getiriyor. Bürokratik konularla ilgilenmek de mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Bugün ortaklık konularında ihtiyacınız olan olumlu etkiler mevcut. Sağlığınız ve işlerinizin yolunda gitmesi için moralinizi yüksek tutun. Hareket dolu, enerjik bir gün. Yeni tanışmalar mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Şartların elverişsizliği zor günler yaşatabilir. Bugünlerde taksit, kampanya türü sözcükleri belleğinizden silmenizde yarar var. Aile içindeki bir satış işinde umutlu gelişmeler söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ağustos 2018)
Sizin işyerinizden bir süre kopup sevgilinizle tatile çıkmanız gerekiyor. Bunu en kısa sürede gerçekleştirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed