Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Evinizde veya iş yerinizde yaşanan sorunları çözebilmek için risk almaktan kaçınmanızda fayda var. İnatçılık veya ısrar nedeniyle olumlu veya önemli anlaşmaları bozma ihtimaliniz olabilir. Uzlaşmacı olmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatleri bazılarımız için gergin veya huzursuz geçmiş olabilir. Öğle saatlerine kadar ne yönde ilerleyeceğimize karar veremeyebilir ya da belirsizlikler ya da halsizlikler söz konusu olabilir. Ardından beklentilerimiz yükseliyor, enerjimiz artıyor, yenilikler, yeni duygular veya sonlanmalar ve ardından gelen başlangıçlar ve girişimler ön plana çıkmaya başlıyor. Yine de, ufak ihtimalde olsa, gergin durumlara karşı tedbirli olmakta ve sakin kalmakta fayda olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Kafanızın karışmasına, yeni değerlendirmeler içine girmenize neden olan gelişmeler var. Ani yargılamalar ve kararlar risk taşıyabilir. Kendinden emin yaklaşımlar, zor oluşturulmuş arkadaşlıkların zedelenmemesini sağlayacak. sosyalliğinizi genişletme niyetiniz, sizi birden çok alanın ilgilisi yapıyor. Bir kısmının, içine girmeden de sizin tarzınız olmadığını görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
AŞK: Bugün kendinize bir iyilik yaparak partnerinizi bir hayli şımartacaksınız. Ekonomik destek vermek için çabaladığınızın farkında ve sevginizi hak etmeye başladı. PARA: Bugün parasal meselelerinizi aşarak mali sorunlarınıza veda edebileceksiniz. Kıvrak zekanız çok işe yarayacak. SAĞLIK: Sırt bölgenizi üşütmüş gibisiniz.Cereyanda kalarak kas ve eklem ağrılarından yakınıyorsunuz. Kendinizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Para konulu bir mücadele olabilir bugün. Alacağınız şeylerin daha hesaplısını ve kalitelisini aramakla vakit kaybetmek istemeye-bilirsiniz. Ancak bu aceleci tavırlar sonuçta ihtiyacınızı görseniz bile bir miktar kayıp yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Gözden kaçırdığınız her konu size zarar olarak dönebilir. Geçmişle bağların yeniden kurcalandığı bu dönem can yakan gelişmeler olacaktır. Biraz daha sabırlı olmalı, nerelerde hata yaptığınız üzerinde kafa yormalısınız. Önemli başlangıçlar yaptığınız bu dönemde kalıcı olana odaklanmak en doğrusu. Ortaklaşa konularda yaşanan gerginliklere dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Çok yakın bir zamanda sorunlarınız için bazı kapıları çalacaksınız. İşyerinizle ilişkinizi kesme düşünceniz aile içinde tepki alsa da, birtakım kökten kararlar için çok hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Sevgilinizle üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Bu konuşma, beraberliğinizin ilerlemesine neden olabilir. İşinizle ilgili uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Aile içinde birilerini, bir satış işi için ikna etme çabalarına gereceksiniz. Fakat bu, kısa zamanda çözümlenecek bir işe benzemiyor. Bir ikiye bölünmüşlük içindesiniz. Bu yüzden masraflarınız biraz daha artmış görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Harcamalarınıza kesinlikle dikkat etmelisiniz. Bu aralar ailenizden maddi bir yardım almanız söz konusu. Bu maddi yardımı dikkatli kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144617 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed