Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Bugün aşk ve duygusallıktan yana pozitif etkiler ile donatılmış bir gün. Aşk hayatınızda beklediğiniz romantik etkilerle karşılaşacağınız, partnerinizle konuşmakta hiç zorlanmayacağınız, sevip sevilmenin tadını çıkaracağınız harika bir zaman dilimi.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Son günlerdeki sempatikliğiniz, içinizde henüz açığa çıkartmak istemediğiniz bir coşkunun varlığını çok belli ediyor. Sınırlamayı düşündüğünüz bazı ilişkileriniz, bu sınırlamayı başarabilmeniz halinde sizi epeyce rahatlatacak, üzerinizden yük kalkmış gibi hissedeceksiniz. Sevdiğiniz birinin ekonomik açmazları sizden destek bekliyor. Bunun için şartlarınızı fazlaca zorlamanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Asi ve dürüst oluşunuz bazı durumlarda hayranlık uyandırabilir ama ailede hoş karşılanmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Hayatınızda sağ kol niteliğinde bir insan varsa eğer bugün onun size vereceği destek her zamanki boyutta o lmayabilir. Onun sizin için önemini ve faydasını samimiyetle dile get irmeniz aranızdaki gerginliği azaltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Oldukça hareketli ve yoğun bir dönemdesiniz. Zamanı iyi değerlendirmek, zihinsel becerilerinizi kullanarak eğitim çalışmalarında başarı aramak için uygun bir gün. İşle ilgili sözleşmelerin öne çıkması ile haberleşme ağınız sıklaşabilir. İletişim içinde olduğunuz yakınlarla ilgili konularda yeni sorumluluklar devreye girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Nisan 2018)
İş hayatınızda bugün duygularınızı geri planda bırakmak isteyecek ve aktif bir çalışma ortamına girmek isteyeceksiniz. Amirinizden övgü dolu sözler duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir gün. Bu dönemde sevdiğinizin ilgisi çok hoşunuza gidecek. Ona yeterince zaman ayırarak, duygularınızı paylaşın. İşyerinizdeki yeni düzenlemeler konusunda ne kadar doğru kararlar verdiğinizi yakında bir kez daha anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Çevrenizdeki insanların etkisi altında kalarak aşırı derece masraf edebilirsiniz. Maddi anlamda herhangi bir olumsuzluğun gündeme gelmemesi için gerçeklerle yüzyüze gelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Biraz daha hareket istiyorsunuz. Daha atak olmanız gereken bazı yakınlaşmalar iş yaşamınıza daha da anlam katabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed