Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
İş hayatınızda sevindirici haberleri alacağınız ve haksızlıkların daha net anlaşılacağı bir gün olacaktır. Karşı taraftan alacağınız adımlar sayesinde gücünüzü maddi manevi ispatladığınız kendinizi ruhsal anlamda geliştirdiğinizi görüp kendinizle gurur duyacağınız bir gün. Kat ettiğiniz yollara gururla bakacak, gelecekten de ümitvari bir bekleyişte olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Canınızın çok sıkkın olduğu bir gündesiniz ve etrafınızdaki insanları da sıkıyorsunuz. Bu kadar detaycı olmamalı ve her şeyi oluruna bırakmalısınız. Aşk hayatınızda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Dikkatli olun ve ilginizi işinize veya eğitiminize yöneltin. Ailenizin sizden farklı beklentiler içerisinde olduğunu unutmayın. Gün içerisinde yaşayacağınız aksilikler karşısında sakin olmaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Düşüncelerinizi eylemegeçirirken zorlanıyorsunuz. Herşey düşündükçe daha dakarmaşık hale geliyor sizler için.Oysa sizin sağduyunuz çokkuvvetli. Kalbinizle kararvermekten korkmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Aile büyükleri ile konuşurken saygı ve anlayış çizginizi bozmamaya gayret edin. Evde havalar biraz gergin olabilir. Sizin ufacık bir lafınız bu gerginliğin tüm negatifini üzerinize çekmenize sebep olabilir. Aman dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Parasal konulara vurgu yapan etkiler artmakta. Daha kararlı olmanız gereken bu dönem yeteneklerinizi dönüştürmek, kalıcı adımlar atmak size önemli sorumluluklar getirecek. İş hayatında yeni bir dönem başlarken, çalışma kapasitenizi en üt düzeyde kullanmaya bakın. Bu günlerde aşırı giderler, sevdikleriniz için yaptığınız harcamalarda aşırıya kaçabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Bugün yakın bir arkadaşınızla hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az zaman kalmış olması ve bunun farkında olmanız yaratıcılığınız ve enerjinizi had safhaya ulaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Aşka hazırlıksız görüntünüzü yok etmeniz gerekiyor. Akşama doğru sosyal ve kültürel konulara ilginiz artabilir. Tek başınıza çekici bulmadığınız sosyalliklere, bu sıralar karşılaşabileceğiniz yeni insanlarla katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Şimdilik tek çareniz harcamalarınızı azaltmak. Ufukta yeni ya da ek bir kazanç gözükmüyor. Gelirinizin giderek azaldığını düşünüyorsunuz ve bunu değiştirmek için çareler arıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Esas olarak şansınızın yardımıyla yüzünüzün güldüğü sonuçlarda, bu gerçeği artık görmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed