Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Bugün yaşamınızdaki bazı sorunlara karşı çözüm noktaları bulabilecek ve bununla ilgili çeşitli kişilerden önemli destekler alabileceksiniz. Sosyal çevrenizde olmak istediğiniz yerde olurken yine eğitim hayatınızla ilgili önemli bir başlangıca adım atabilecek ve kariyerinizle ilgili beklenmedik bir seyahat yapabileceksiniz. Yaşamınıza artık yeni bir yön vermek amacıyla çıktığımız bu yolda kararlı olduğunuz sürece sizi destekleyen kişiler de hep yanınızda olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Alçak gönüllüsünüz. Bu, elinizdeki değerleri belli bir yere koymanızı sağlıyor. İş ve duygusal yaşamınız olumlu ve verimli bir süreç içinde. Bu konulardaki doyumluluğunuz, genel çevre ilişkilerinizdeki tutarlılığı da belirliyor. Mutlu bir insanın hoşgörüsü içindesiniz. Bugünlerde iç huzurunuza köstek olabilecek kimi gelişmeleri de gözden kaçırmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Mutluluğunuz gözlerinizden okunuyor. Bugünlerde zodyak tablosunun şanslı burçlarından birisiniz. Başarılı olduğunuzu herkes biliyor ve onaylıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
İkili ilişkilerde inatçı ve taviz vermez bir tavır takınmakla kendi işinizi zora sokabilirsiniz. Sürekli size göre doğru olan şeylere takılmayın. Size, ilerlemek konusunda cesaret vermeye çalışan insanların da şevkini kırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
İşe ait hedefler ve sizi sorumlu kılan grup çalışmalarında hareketli bir gün. Başkalarından destek alarak verimli çalışmalar yapabilirsiniz. Organize olunması gereken işleri ise istediğiniz yönde ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşlıkların getirdiği harekete yanında, geleceğe yönelik tasarılarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Bugün iş hayatınızda büyük ümitlerle bağlandığınız şeyler gerçekleşecek. Bu konudaki çabalarınızın karşılığını göreceksiniz. İşinizle ilgili çalışmalarınız arttıkça daha verimli sonuçlar alacaksınız. Ancak aşırı dalgınlıklarınız yüzünden hatalarınız ve yanlışlarınız oluyor. İlginizi işinize yoğunlaştırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Bugün kendinize ve sevgilinize odaklanın. Partnerinizin bir hatasına karşı oldukça hoşgörülü olmanız gerekebilir. Enerjinizin büyük kısmını başkalarının problemlerini çözmek için harcıyorsunuz. Başkalarının sizinle bir an için ilgilenmesine izin verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve yeni bazı girişimerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı yeni maddi kazançlar elde etme yolunda çalışmalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Uzun zamandır ihmal ettiğiniz eski dostlarınızı aramalısınız. Onlardan çok uzaklaştınız. Size kırgın olabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed