Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2020)
Bugün işinizle ilgili bazı memnuniyetsizlikleriniz olabilir.Eğer bu varsa yeni imkanlar aramanız için en uygun dönemdesiniz. Bunda başarılı olmasına olabilirsiniz fakat kolay olacağını da zannetmeyin. İşinizle ilgili sinirli ve gerilimli konuları özel hayatınıza taşımanız eşiniz veya sevgilinizle aranızda problemlerin çıkmasına sebep olabilir. Bu tür sorunlarınız yüzünden evliliğiniz çıkmaza girebillir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Haziran 2020)
Bugün, özel konularla ilgili birtakım sorunları halletmeye yönelebilirsiniz. Bu konuların bir kısmında acele kararlar alma eğilimi, sizi beklemediğiniz boyutlarda sıkıntılara sokabilir. Önümüzdeki günlerde yaşayacağınız gelişmelerde, coşkulu yaklaşımlarınız ve sağlam iradenizle, başka insanları da harekete geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2020)
Hitap yeteneğinizi çok iyi kullanıyorsunuz. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır sözünü kanıtlıyorsunuz. İş hayatınız hayatınızda bunun artısını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2020)
Uzak yerde yaşayan biriyle olan bağınız güzel ilişkilerin kurulmasına neden olabilir. Geleceğiniz açısından da olanakların daha çok olduğu bir fırsat doğabilir. Maddi birikimleriniz, yanlış yatırımlarınız sonucunda mum gibi eriyebilir. İş hayatınızı düzene sokmak için yeni bir plan yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2020)
Aldığınız parasal desteklere rağmen ölçülü olmalı, birden fazla ödeme planını hayata geçirmelisiniz. Özel hayatınıza yansıyan kısıtlayıcı gelişmeleri dikkate almakta yarar var. Krediler ve ödemeler dengenizi yapılandırmak için planlı hareket edin. İş hayatında başlayan süreç aynı zamanda kariyer planlarınızda daha hırslı hareket edeceğinizi gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Haziran 2020)
Akşama yakın bir toplantınız olabilir. Bu toplantıda bütün mesleki birikiminizi ortaya koymanız gerekecek. Dün öğrendiğiniz şey, iş çevrenizdeki bazı insanlarla daha mesafeli ilişkiler kurmanıza yol açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2020)
23 Ekim-21 KasımHoşlandığınız şeyleri hep sevgilinizle paylaşmak istiyorsunuz. Onunla aranızdaki ilişki çok sıcak ama ayrılık sizi üzüyor. Atacağınız adımı iyi hesaplayıp, hatalarınızı kavramaya çalışın. Mesleğinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Haziran 2020)
Kendiniz ve aileniz adına önemli para görüşmeleri yapacaksınız. Bazı sorumlulukları en aza indirmek zorundasınız. Yoksa para sıkıntılarınız bitmeyecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Haziran 2020)
Fırsatlara karşı sinyallerinizi açmanız gereken bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed