Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2021)
Maddi konularda yeni başlangıçlara işaret eden 10 günlük süreçtesiniz. Ek gelirler, yeni bir iş, mevcut iş de maaş ya da prim artışı, yeni yatırımlar, mevcut yatırımlarda yapılacak yeni düzenlemeler, yeni müşteriler ya da tıkanıklık yaşanan ödemelerle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir veya harcamalarınız gereğinden fazla artabilir, lüks alımlar gerçekleştirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Haziran 2021)
Nedense bugün içinizde bir savurganlık arzusu var. Paraları saçmak istiyorsunuz. İyi bir gün geçirmek istemenizin yanında, bunun başka bir nedeni daha olabilir. Birkaç zamandır eli sıkıya çıkan adınızı kurtarmak istiyor da olabilirsiniz. Bugün yaşamınıza girecek yeni insanların çok anlam yüklemiş olduğunuz bazı eski arkadaşlıklarınızdan daha tatmin edici olduklarını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2021)
AŞK: Derin duygularınız sizibiraz gerçeklerden kopararakmelankolik yapıyor. İçinizdenkendinizi ve sevdiğiniziyargılıyorsunuz. Ortadayargılanacak bir konu da yok.İŞ: Geveze biri sizlere aslı astarıolmayan kışkırtıcı dedikodular söyleyebilir.Gerçekleri öğrenmeden meydan okumayakalkışacak olursanız işin en başında yenilmişsayılacaksınız. Derin hislerinizi kullanın.SAĞLIK: Çok çabuk alınganlık yaratıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2021)
Bir konuda sizinle ortak hareket etme arzusunda olan, maddi ortaklık düşünen kişiler olabilir. Sadece yanınızda gibi görünüp sizin kazancınıza ortak olmaya çalışanlar ile kazancınıza kazanç katacakları ayırt etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2021)
Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir.  Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Haziran 2021)
İş hayatınızda performansınızı kaybedeceğiniz bir gündesiniz. Bir an önce dış etkenlerden kurtulup kendinizi işinize yönlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2021)
Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize haksızlık yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Haziran 2021)
Sizin adınıza yatırılması gereken bir para bir süre daha geciktirilebilir. Yakınlarınız, gizlemenize karşın sıkışık durumunuzu biliyor ve çabalarınızı gözlüyorlar. Son anda destek alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Haziran 2021)
Bir arkadaşınızın davranışları sizi çok sinirlendiriyor. Sakin olmalı ve sinirlenmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed