Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Gayrimenkuller, aileniz veya ortak maceralar ön planda. İlerleyen günlerde bu konularda yararlı gelişmeler Evinizi, ofisinizi veya yaşadığınız yeri belli planlarınıza veya ilgi alanlarınıza uygun hale getirebilirsiniz. Geleceğinizi dikkatle ele alarak mevcut ilişkileriniz hakkında kararlar alabilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Oldukça zeki biri olmanıza karşın, iyimserliğiniz yüzünden suiistimal edilebiliyorsunuz. Bugün bununla ilgili iç sorgulamalarınız olabilir. Son günlerde kendinizi tanıyamadığınız birtakım davranışlarınız sizi düşündürüyor. Gelip geçici şeyler olduğunu düşünmeniz yeterli olmayacak, bu davranışlardan kurtulma çabalarına gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Kendinize göre hayatınızı şekillendirmelisiniz. İlk vereceğiniz ve istediğiniz karar sizi etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Bugün büyük bir iyimserlik içinde olacak, kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Yıldızların üzerinizdeki olumlu etkisi size bu imkânı verecek. Mesleğinizde hedeflerinizin büyük olması hırslı görünmenize neden oluyor. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, hayal kırıklıklarının önüne geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Son derece dikkatli ve kararlı hareket ediyorsunuz. Ãœzerinde çalıştığınız konulara güçlü biçimde konsantre olacaksınız. Zihnen yaşanacak yorgunlukları dikkate alarak yakın çevre ile ilişkilerden uzak durmalısınız. Aile ve yakınlarla ilgili sorunlar bu dönem sizi yorabilir. İşle ilgili yolculuklar ve konuşmalar açısından önemli bir süreç başlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
İş yaşamınızda güne olumlu bir başlangıç yapacaksınız ve beklentilerinizi olumlu olarak değerlendirebileceksiniz. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz. Planlarınız sizin istediğiniz şekilde yürüyecektir. Öğlden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili olarak kendinizi isteksiz hissedebilirsiniz ve bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Gerektiğinden fazla detayla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve dikkatiniz dağılabilir. Sizin dışınızda gelişecek sorunlar keyfinizi kaçırabilecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
23 Ekim-21 KasımHoşlandığınız şeyleri hep sevgilinizle paylaşmak istiyorsunuz. Onunla aranızdaki ilişki çok sıcak ama ayrılık sizi üzüyor. Atacağınız adımı iyi hesaplayıp, hatalarınızı kavramaya çalışın. Mesleğinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gerekli güç şu sıralar sizde mevcut.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Gereksiz harcamaların sonradan ortaya çıkardığı sıkıntıları kolay, kolay ortadan kaldıramıyorsunuz. Üçlü bir para ilişkisi içinde, sonradan onarılacak küskünlükleriniz söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Duygusal beraberliğinize, kendi bakışıyla olumlu anlamda, tepki vermek isteyen ortak bir arkadaş ilişkiniz sizi kızdırıyor. Bazı davranışlardaki düzgün ve saygın niyetleri görebilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed