Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Bugün çalışma hayatınızda ortaklaşa yürüttüğünüz projeler ile ilgili ilişkilerinizde söylenen fikirlere açık olmalı herkesin görüşü doğrultusunda hareket etmelisiniz. Ortak çalışma her zaman biraz esneklik gerektirir. Aynı zamanda başkalarının fikirlerine karşı da daima açık olmamız gerektirir. Aksi halde bireysel hareket edildiği takdirde ortak işlerinin yürütülmesi mümkün değildir. Dikkat edeceğiniz bir diğer konu ise bu ilişkileri yürüttüğünüz kişilerle aranızdaki iletişimin ince ayarda gitmesi konusudur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Yorgun bir gününüzdesiniz ve canınız belki de bugün çok sıkılacak. Yapmanız gereken bazı işleri önümüzdeki günlere erteleyebilirsiniz. İşlerinize biraz ara verip kısa da olsa bir tatile çıkmanız size iyi gelebilir. Duygusal açıdan yoğun olacağınız bu günlerde arkadaşlarınızla dışarı çıkıp eğlenmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
AŞK: Kibar ve sevgi dolusunuz.Partnerinizi incitmekistemiyorsunuz ama çok fazlahayal kuruyorsunuz. Sankisevdiğinizin yapamayacağışeyleri istiyor gibisiniz.PARA: Sıkıntıda olan kişilereyardım elinizi esirgemiyorsunuz. Bonkörlüğünüzarttıkça sanki gelir durumunuz da artıyor.SAĞLIK: Fiziksel zayıflığınızın geçmesi vesağlığınızın düzelmesi için pozitif düşünceleryeterli olacaktır. Sporda başarılısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Yeni ay yeni bir görev, yeni iş ortamı, günlük planlarınıza girecek ve temponuzu değiştirecek bir olay, yeni bir diyet veya egzersiz programını hayatınıza katabilir. Rutinin değişmesi adına karşı konulmaz bir hevesiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Yakın çevrede hareket artarken yeni sorumluluklar öne çıkacak. Özellikle komşularla olan ilişkilerde çözüm bekleyen gelişmelere dikkat edilmeli. Birden fazla konunun hayatınızda olması sizi zihinsel olarak zorlayacaktır. Alacağınız haberler ise eğitimde yenilenme şansı getiriyor. Önceliklerinizi iyi belirlemeli, kısa yolculuklarınızı kazançlı bir hale getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Arkadaşlıklar, grup çalışmaları ve ideallerinizin ön planda bulunacağı bu devrede amaçlarınızın sonuçlarını elle tutulur bir biçimde almak sizin için önemli olacaktır. Yaşamınızın anlamını organizasyonlarda alacağınız görevlerle yeniden sorgulayabilir ve bu konuda girişimciliğinizle dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Sevgilinizin arkadaşlık ilişkileri sizi rahatsız ediyor gibi. Bu konuda duygusal davranıyorsunuz. Riskli ve aceleci kararlardan uzak durmalısınız. Size oyun oynamak isteyen kimse, kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Maddi ve manevi bakımdan sakıncalı bir durumdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Bu sıralar paraya çok ihtiyacınız var ve nereden temin edeceğinizi bilmiyorsunuz. Arkadaşlarınıza danışın ve onlardan yardım isteyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ağustos 2018)
Bilinçli, mantıklı olma zamanı, duygusallığınızın baskısıyla hatalı işler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed