Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Bugün bir dikkatsizliğiniz yüzünden aynı şeyi defalarca yapmak zorunda kalmanız olasıdır. Daha sakin düşünmeye çalışmalısınız. Uzaklara özlem duymanız ve yolculuğa çıkmanız ya da yolculuk plan ve hazırlıkları içinde olmanız da olasıdır. İş hayatınızla ilgili ya da maddi durumunuzu sarsabilecek bir sorunla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kişiliğiniz ve uğraştığınız konulara göre bir çok farklı olayla karşılaşabileceğiniz birgündesiniz. Çevrenizde farkında olmadığınız bir veya birkaç düşmanınız olabilir ve bunların bazı faaliyetleri size gerçekten de zarar verebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Kolay aşık oluyor, kolay terk edebiliyorsunuz. Şu an yaşadığınız birliktelikte aşk duygusunu bir teraziye koymanız gerekiyor. <br>İnisiyatif sizin için bir takıntı. El altında olmadığı, gözden kaybolduğu durumlarda onu ele geçirmekten başka bir çabanız olmuyor. Esasen o da sizde pek eğreti durmuyor, haklısınız. Ama sandığınız kadar da değil. Şunu göremiyorsunuz ; onun da her şey gibi paylaşılması gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Kartınız Kudret... Bugün karşınızda ki kişileri eleştiren veya suçlayan konuşma tarzınızdan kendinizi men etmelisiniz. Arkadaşlarınızı fazlası ile kırdığınızın farkında değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Aşk hayatınızda mutluluk verici gelişmeler var. Karşınızdaki kişiden güzel sözler duyacaksınız. Onun kıymetini bilin. İşinizde kendinizi gereksiz yere sıkıyorsunuz. Bu durumunuz başarınızı etkiliyor. Bazen olayları kendi seyrine bırakın. Elinize toplu bir para geçme ihtimali var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Çok daha verimli ve başarıya yakın olduğunuz şartlar içindesiniz. Organize olunması gereken ortak konular sizin eşliğinizde ilerleyecektir. Bir arada bulunduğunuz kişilerin desteği ile daha akıcı sonuçlar almaya başlıyorsunuz. Sosyal hayatın getirdiği yeni arkadaşlıklar açısından da keyifli bir gün. Bu dönem geleceğe yönelik planlarınızda daha net düşünceler içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Bugün yüksek enerjinizi neşenizle birleştirerek iş arkadaşlarınıza her konuda yardımcı olacaksınız. Gözünüzden kaçmayan eksiklikler için bile hoşgörüyü elden bırakmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve bir süreden beri beklediğiniz bir fırsatla bugün karşılaşabilirsiniz. Girişimlerinizde başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Havalardan çok etkileniyorsunuz ve sağlığınız ile ilgili bazı problemler önümüzdeki günlerde su yüzeyine çıkabilir. Bu konuda dikkatli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed