Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2019)
Karşı cinsle ilişkilerinizin yanısıra sosyal ilişki ve aktivitelerinizde de beklenmedik canlanmalar meydana gelebilir. Çevrenizdeki kimseler sizi beğenebilirler ve ilgilerini çekebilirsiniz. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa onunla eskisinden daha mutlu konuma girebilirsiniz. Ayrıca karşı cinsin beğenisini uyandırmaya da her zamankinden daha uygunsunuz. Hiç aklınıza gelmeyecek kimselerin çevrenizde dolandıklarını ve açıkça yeşil ışık yaktıklarını görmeniz olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ekim 2019)
İnsanları biraz daha anlamaya çalışmalısınız. Sürekli birilerinin sizi anlaması gerekiyor. Farkında olmadan insanları kırıyorsunuz. Uzun zamandır yapmanız gereken bir konuşmayı nihayet gerçekleştirebileceğiniz bir ortama girecekseniz. İtiraf etmemeniz gereken bir konuyu söylemeniz ileride pişmanlık duymanıza neden olabilir. Bir arkadaşınız istemeden çok istediğiniz bir geziye engel olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2019)
Kendinize çevre edineceğiniz bir gün sizin için. Edindiğiniz yeni dostlar sizi hiç yalnız bırakmayacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2019)
Kişisel gücünüzü karşı tarafa aktarabileceğiniz ve işbirliklerin önem kazanacağı bir gün. Hiçbir şekilde engellere takılmak istemiyorsunuz. Baskıcı davranışlardan hoşlanmadığınız için duygularınızın özgür kalmasından yanasınız. Maddi olarak rahat etmek için biraz sabırlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2019)
Oldukça hareketli ve değişikliğe açık bir gün yaşamaktasınız. En çok eğitim hayatınızı ilgilendiren konularda yeniliklere adapte olmanız gerekiyor. Zira bu konuda yeni başlangıçlar sizi harekete geçirecek. Daha fazla okuma yazma günlük hayatınıza yansırken, düşüncelerinizi yenileme şansı bulacaksınız. Çevrenizdeki kişilerden gördüğünüz destek sürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ekim 2019)
Aklınızın yarısı işte, yarısı başka şeylerde. İlgili ilgisiz bir sürü şey, aklınızı çelmeye yetiyor. Tamam, kendi işleriniz aksamıyor ama aklınızı çelen her şeyi başkalarına aktardığınız için çevrenizdekileri çok meşgul ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2019)
Özel hayatınızı ilgilendiren ve sizi huzursuz edecek bazı haberler nedeniyle ilişkinizde gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Şartları fazla zorlamayın ve huzurunuzu bozacak kimselerden uzak durun. İş yerinde rakip olduğunuz birine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ekim 2019)
Kısa vadeye yaydığınız beklentileriniz, sandığınızdan fazla zaman gerektirecek. Para konularında egemen olma isteğiniz, size kazançtan çok zarar getiriyor. İlişkileri dengeleme güçlüğü çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ekim 2019)
Bugünlerde yapılacak uyarıları önemsemeniz gerekebilir. Bu aralar bazı problemlere kayıtsız görüşünüz, yakın çevrenizi düşündürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed