Akrep Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Maddi konulardaki harcamalarınızı kontrol etmeli, kendinizi zora sokacak harcamalar yapmaktan sakınmalısınız. Bugün finansal yapılandırma ile ilgili görüşmek istediğiniz kişiler var ise bu görüşmeleri bir sonraki zamana ertelemek daha uygun olacaktır. Zira bugün biraz gergin etkiler söz konusudur. Aynı zamanda yine partneriniz ile aranızda geçecek olan maddi konuşmalardan kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mart 2018)
Arkadaş çevrenizde bazı insanlarla sohbeti koyulaştırıp karşılıklı yeniden tanışma seansları yapabilir, böylece aradaki yüzeysel sorunları asgariye indirebilirsiniz. Ama yine de aşırı duygusallığınızı dengelemeye, kimi ne kadar tanışmış olduğunuza iyice dikkat etmelisiniz. Bugün hayatınızın her alanındaki ilişkilerinizde uyumluluğu arttırma çabalarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Bugünlerde kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Çok yoğun çalışmanızdan dolayı yoruluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
İçeriğinde işten çok keyif unsurlarının olduğu önemli bir projenin startını verebilirsiniz bugünlerde. Kontrol elinizde. Bir türlü hayata geçiremediğiniz uzun vadeli stratejileri gün yüzüne çıkarmanın zamanı gelmiş olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Planlarınız pek çok konuda değişiyor. Bugün yaratıcı uğraşların getirdiği yenilikler sizi oyalayacak. Çok farklı temaların hayatınıza girmesi ile sosyal ilişkilerin ivme kazanması söz konusu. Hayattan keyif almak istediğiniz bu günlerde sizi sorumlu kılan konular daha öncelikli olacak. Aşk ilişkilerinde çok daha temkinli ve mesafeli olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mart 2018)
Duygularınızdan bağımsız davranamadığınız için sık, sık hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Arkadaşlık ilişkileriyle iş ilişkilerini karıştırmak, bazen çalışma yaşamınızı zorlaştırabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Aşk hayatınızda bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve işinizi geliştirmek için gerekli bağlantıları oluşturabilirsiniz. Bugün çabuk karar alabilmenizin avantajını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mart 2018)
Bugün maddi anlamda başlatacağınız girişimler olumlu sonuçlar verecektir. Paranızı daha iyi değerlendirebilmek için yeni fikirlerle karşılaşacaksınız ve bu fikirlere güvenmeniz doğru olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mart 2018)
Beklediğiniz bir konuda eleştiri alacaksınız. Kabulleneceğiniz birtakım şeyler, sizi eleştirenin gözünde yüceltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed